2726
عنوان

اخه چراااااااااا

146 بازدید | 22 پست

اونی ک نمیخوامش میخواد خودشوبرام بکشع

اونی ک میخوامش گاوی بیش نی!

دیگه نمیکشمممممم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

حالت اسكرين سيور انسان اونجاست كه چايى ميخوره و به يك نقطه خیره میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ناراحت نباش دنیا پر از گاوه  

زندگی شطرنج دنیا و دل است.. قصه ی پر رنج صدها مشکل است.. شاه دل کیش هوسها می شود.. پای اسب آرزوها در گل است.. فیل بخت ما عجب کج می رود.. در سر ما بس خیالی باطل است.. ما نسنجیده پی فرزین او..غافل از این که حریفی قابل است.. بادل صدیق ما او حیله ها..  دارد و از بازیش دل غافل است.. مهره های عمر من نیمش برفت..  مهره های او تمامش کامل است....‌‌
2728

قانون طبیعته ..کسی را که دوست داری تورا دوست ندارد وکسی را که دوست نداری تو را دوست دارد تنها خداونداست که همه را دوست دارد

[ ‏هر آدمي يه اسمي تو زندگيش هست ‏كه وقتي ميشنوه ميره تو يه دنيايِ ديگه.🖤
ازش متنفررررم ک اینقدر بیخیاله

اگر متنفری چرا عاشقشی دختر خوب!  

زندگی شطرنج دنیا و دل است.. قصه ی پر رنج صدها مشکل است.. شاه دل کیش هوسها می شود.. پای اسب آرزوها در گل است.. فیل بخت ما عجب کج می رود.. در سر ما بس خیالی باطل است.. ما نسنجیده پی فرزین او..غافل از این که حریفی قابل است.. بادل صدیق ما او حیله ها..  دارد و از بازیش دل غافل است.. مهره های عمر من نیمش برفت..  مهره های او تمامش کامل است....‌‌
بگو بیشتر از این ناراحت نمیشم

این از بی.شعور بودن ما بشر هاست که این قانون مسخره رو به وجوداوردیم 

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
قانون طبیعته ..کسی را که دوست داری تورا دوست ندارد وکسی را که دوست نداری تو را دوست دارد تنها خداوند ...

پس چرا بعضیا هستن ک دوطرف عاشق همن و باهم ازدواج کردن؟؟؟

یعنی قانون طبیعت فقط واس منه؟😭😭😭😭😭😭

حالت اسكرين سيور انسان اونجاست كه چايى ميخوره و به يك نقطه خیره میشه
2706