2737
2734

یادش نبود قفل کنه 😆

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیدم چه زود عکسشو عوض کرد😑😑😑 یادمه چند روز پیش بهش گفتم شبیه هانیه غلامی گفت اره همه میگن.ولی ای ...

ماشاالله ازشما خوشم میاد 

دیروز فکرکنم بود یه خانم بادوکاربری سرمون روکلاه گذاشت اگه شماپیش قدم نمیشدمن نمیتونستم بگم این خانم بادوایدی ب من پیام داده و درخواست کمک کرده

حافظ قران هستم!دوفرشته دارم مهرساوپارسا نزدیک۶و۴سالشون😍❤!!خدایامرسی بابت همه چی

حالا یه چیز باحال تر براتون بگم بخندین

تاپیک اولش یعنی ۱ ابان مجرد بوده با کسی دوست بوده که قصدش ازدواج بوده 

حالا الان ۱۷ ابانه عقد کرد تموم شد عکسشم گذاشت😁

چه سرعتی

دوستی تا ازدواج در ۱۷ روز 📣📣مدرسان شررییییف📣📣

💏"You & me 💕make a wonderful "We
2728
حالا یه چیز باحال تر براتون بگم بخندین تاپیک اولش یعنی ۱ ابان مجرد بوده با کسی دوست بوده که قصدش از ...

خدانکشتت لواشک😁😁😁😁😁😁😀😀😀😀😀😉😉😉

حافظ قران هستم!دوفرشته دارم مهرساوپارسا نزدیک۶و۴سالشون😍❤!!خدایامرسی بابت همه چی
حالا یه چیز باحال تر براتون بگم بخندین تاپیک اولش یعنی ۱ ابان مجرد بوده با کسی دوست بوده که قصدش از ...

اررره میخواسم بگممم ی سر ب تاپیکاش بزنید میگن دروغگوو کم حافظه

ایــــی بی وفا یار با دلی غمداری من چه ها ک  کردی ..💔
2738
ماشاالله ازشما خوشم میاد  دیروز فکرکنم بود یه خانم بادوکاربری سرمون روکلاه گذاشت اگه شماپیش قد ...

اره وای من هنوزم که هنوزه تو دلم بهش فحش میدم اخه خیلی بیجور بود واقعا حالم بد بود چندروز بخاطرش🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

بهترین چیز درباره من تویی..♡
2706