2410
2553
عنوان

زمان ازدواج و شغل همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 29 پست
 واسه منم بگو!؟کی ازدواج می کنم ؟شغلش چیه ؟واینکه چجور ادمیه؟

ی جوری برات پیش میاد ک انتظارشو هیچ وقت نداشتی 

و پیش بینیش نمیکنی 

کسی ک انتخابت میکنه با دل کاملا مطمئن این کارو میکنه 

ممکنه یکم طول بکشه ولی همه چی عالی پیش میره

تا اون موقع باید شخصیتی بشی ک استرس رو از خودش دور کرده و سر هر چیزی حرص نمیخوره و دنیااا خیلی بزرگ تر از اونه ک هر اتفاقی ک تو روز بخواد پیش بیاد آدمو از روحیه بندازه آنقدر بزرگ و بخشنده ک انتظارشو نداری 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=111550126]اخه ادم خسته میشه...  کم میاره از اینهمه مشکل[/QUOTE

طرز برخورد تو با مشکلات ک مهمه تو زندگی مشترک هم مشکلات زیاد هست از الان باید تمرین کنی مشکلاتت رو بزرگ نکنی و یا حلشون کنی یا خودتو باهاش وفق بدی.. 

خوشبخت باشی انشالا

2720
معلوم نیس 

واسه ازدواج منم میگید اگه زحمتی نیست براتون البته؟

💝 میشودبامحبت و شجاعت دروازه های زندگی برویت باز💝😍دعاهای معجزه😍لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم اللهم  ایاک نعبد و ایاک نستعین💝
واسه ازدواج منم میگید اگه زحمتی نیست براتون البته؟

بله عزیزم 

شما باید تا اون موقع هر طور شده  دوستای جدید و زیاد پیدا کنی و نسبت ب خودت و دوستان و اطرافیانت سخت گیر نباشی 

بله عزیزم  شما باید تا اون موقع هر طور شده  دوستای جدید و زیاد پیدا کنی و نسبت ب خودت و د ...

مرسی عزیزم🌹

💝 میشودبامحبت و شجاعت دروازه های زندگی برویت باز💝😍دعاهای معجزه😍لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم اللهم  ایاک نعبد و ایاک نستعین💝
2714

پارسال یکی ازبچهامیگفت خیلی حس ششمم قویه تاپیکشم رفت توپربازدیدابهم گفت تابستون ازدواج میکنی خیلی وقته گذشته ولی هنوخبری نیست 😁😁

لطفالایک نکنید،ممنون
پارسال یکی ازبچهامیگفت خیلی حس ششمم قویه تاپیکشم رفت توپربازدیدابهم گفت تابستون ازدواج میکنی خیلی وق ...

فقط خدا میدونه

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

پیش گویی م اینه که یه نفر قبل عید میاد خواستگاری

از همه نظر اوکی هست ولی شاید تحصیلات و جایگاه اجتماعی ش صد در صد باب میلت نباشه ... ولی اصالت خانوادگی ش اینا خوبه ظاهر ش و ... خوبه .... ولی ۶ ماه ازتون کوچیگتره ....

اما قبول میکنید

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
پیش گویی م اینه که یه نفر قبل عید میاد خواستگاری از همه نظر اوکی هست ولی شاید تحصیلات و جایگاه اجتم ...

با همه چی میتونم کنار بیام الا کوچیکتر خودم حداقل ۴ الی ۵ سال بزرگتر خودم باشه ببینیم پیش بینی اتون چطوره

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
با همه چی میتونم کنار بیام الا کوچیکتر خودم حداقل ۴ الی ۵ سال بزرگتر خودم باشه ببینیم پیش بینی اتون ...

نه دیگه اینطوری نباش .....شانس ت برای ازدواج با کم سن بیشتره ... چون پسر مجرد ۴۰ ساله یا تعدادش کمه یا اگه باشه سالم موندن ش ریسکی خواهد بود

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
2706