2703
2553
عنوان

زمان ازدواج و شغل همسر

274 بازدید | 29 پست

دوستانی که حس ششم خوبی دارن بگن زمان ازدواجم کیه و چه سنی ازدواج میکنم؟

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

بستگی به توقعاتت داره

خیلیییی مهم حتما حتما بخونید»هر که در دنیا بیشتر صلوات بفرستد:۱)نزدیک ترین مقام به پیامبر اکرم (ص) را در آخرت دارد.۲)سنگین ترین عمل روز قیامت صلوات است. ۳)تنها چیزی که بعد نماز واجب، روز قیامت(یوم الحسره)مردم حسرت نمی خورند،صلوات است.۴)پیامبر ص:بر من بسیار صلوات بفرستید که آن نور قبر و نورصراط و نور بهشت است.۵)پیامبر (ص)،افراد را به میزان صلواتی که فرستادند می شناسد و شفاعت می کند.۶)خداوند متعال،حضرت ابراهیم (ع) را به دلیل صلوات زیاد فرستادن،خلیل اللّٰه معرفی کرد.۷)در روز جمعه،هیچ عملی بهتر از صلوات نیست و طبق روایات، فرشتگانی هستند که روز جمعه فقط صلوات را در نامه اعمال می نویسند.۸)هر کسی پایان گفتارش صلوات بفرستد،داخل بهشت خواهد شد.۹)هر دعایی که با صلوات همراه نباشد،بالا نمی رود.۱۰)صلوات باعث خشنودی خدا،آمرزش گناهان و دوری از عذاب و استجابت دعا می شود.پس بسیار بگویید: الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهُم    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
تا سال آینده. خودتو آماده کن

اول سال یا اخرش؟شغلش چیه؟ایا میشناسمش؟

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
شغلش نمیدونم ولی در آمدش خوبه و آدم خوبی هم هست 

پیشگویی هات خوبه یا نه؟

2714
واسه منم.نظرتو بگو

نهایت دو سال دیگه تا اون موقع وقت داری ک آماده بشی برای زندگی مشترک باید دختر شادی بشی و این ور اون ور زیاد بری 

ی خاستگار عالی میاد ک از ته قلب تو دل هم میشینین

نهایت دو سال دیگه تا اون موقع وقت داری ک آماده بشی برای زندگی مشترک باید دختر شادی بشی و این ور اون ...

چه خوب😍😍😍 درست حدس زدی ادمیم که زیاد بیرون نمیرم😊 کمی هم گوشه نشینم

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
نهایت دو سال دیگه تا اون موقع وقت داری ک آماده بشی برای زندگی مشترک باید دختر شادی بشی و این ور اون ...

عزیزم برا منم بگو... به عشقم میرسم؟ کی ازدواج میکنم؟

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
عزیزم برا منم بگو... به عشقم میرسم؟ کی ازدواج میکنم؟

زمانش معلوم نیس 

ولی اول. باید تو ذهنت ب ازدواج کمتر فک کنی و برات مهم نباشه تا برات پیش بیاد... باید اهمیت ب خودتو بیشتر کنی 

زمانش معلوم نیس  ولی اول. باید تو ذهنت ب ازدواج کمتر فک کنی و برات مهم نباشه تا برات پیش بیاد. ...

اخه ادم خسته میشه...  کم میاره از اینهمه مشکل

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2706