2703
2553

یا بین شوهر/دوست پسرتون و خواهرش اگه دیدید🤩

❌لطفا به هیچ وجه شوخی نابجا و بی احترامی نکنید و اگر خاطره کسی! تو چهارچوب فرهنگی و اخلاقیتون نمیگنجه توهین نکنید،مرسی ❌

❎و ازتون خواهش میکنم اگر ممکنه  انرژی منفی بگیرید  این تاپیک رو نخونید❎

برادر ندارم

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

برای داداشم صلوات بفرستید اگه میشه

منم‌لایک کنید براتون میفرستم

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

یبار با ماشین کوبوندم ب در ...درو خراب کردمـداداشم گردن گرفت.قربونش برم

نمیدونم چیشد...یهو چشماش دلمو برد....صداش عقلو از سرم برد....دستاش ک تو دستم بود  نجابت دخترونمو زیر سوال برد....نفساش ریتم زندگیم شد....خنده هاش آرزوم شد....من باهمه چیش خاطره دارم...حتی حتی با رفتنش...وقتی میرفت بهار بود...ولی برامن از صد تا پاییز تلخ تر بود....نداشتنش تا بمیرم یه داغه رو دلم....اسمش حتی اسمش ک بیاد قلبم شروع میکنه ب دیوونگی............چشماش...صداش...دستاش...نفساش...خنده هاش....اسمش...همش الان ماله کسیه که به قول خودش لیاقت داره مادر بچه هاش بشه....
2714

یبار ۱۴ سال پیش با داداش بزرگم دعوام شد بخاطر خانومش ک تحریکش کرده بود ی چک بهم زد از خونه زدم بیرون دم عروب بود و برف شدید میومد.قهر نکردم فقط رفتم تو برفا قدم بزنم اروم شم (۱۷ سالم بود ) بعد نیم ساعت سردم شد اومدم بیام خونه دیدم داداش کوچیکم اونوقتا ۱۲ سالش بود اومده دنبالم در همین حین ی ۲۰۶ قرمز (نخندین اونوقتا رو بورس بود)ک رانندش ی پسر سبزه بود موهاشو از پشت بسته بود افتاد دنبالم گیر ۳ پیچ داده بود .یدفعه داداش کوچیکم از دور دید بدو بدو اومد ی مشت زد تو صورت پسره.بزور جداشون کردم.دورش بگردم با اون هیکل لاغرش برامن غیرت داشت

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘
2706