2726
عنوان

کیا اینجا سی یا بالاترن تا حالا ازدواج نکردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6400 بازدید | 347 پست
من ۱۵ سال جوونیمو درست با همین جمله های مشابه شما گذروندم جز غصه و ناراحتی و گریه و مقایسه و.... هیچ ...

میشه بیشتر برام بگی ؟

منم مثل اون آقا به این درد گرفتارم، کمکم کن شما ک تجربه اش رو داری 

ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب بهتر نیست اول دنبال یه کار بهتر باشی چون حق باپدرته خرج زندگی انقدر سنگین که با ماهی ۸۰۰ نمیشه زن ...

اخه ولی خب من که نمیخوام همین فردا برم سر خونه زندگی،،شاید یکسال یا کمتر و بیشتر طول بکشه ،،،فقط میخوام فعلا اشنایی دو خانواده و...باشه...

چون نمیشه ک بشینم هروقت خونه و ماشین و کارعالی بود بعد برم ازدواج

اخه ولی خب من که نمیخوام همین فردا برم سر خونه زندگی،،شاید یکسال یا کمتر و بیشتر طول بکشه ،،،فقط میخ ...

حرفت درسته.ولی خب شما بری خواستگاری ازت بپرسن کارت چیه چی میگی درامدت چقدره چی میخوای بگی؟؟اول یه کار درست وحسابی پیدا کن که خیالت راحت باشه هرجا رفتی بخاطر کار ردت نکنن.اصل اول زندگی پول دروغ میگن عشق و دوست داشتن پول که داشته باشی عشق ودوستی ومحبتم میاد 

2728
حرفت درسته.ولی خب شما بری خواستگاری ازت بپرسن کارت چیه چی میگی درامدت چقدره چی میخوای بگی؟؟اول یه کا ...

ممنونم.......اره منم اینو قبول ندارم عشق و دوس داشتن و...مهم پول هست بقیه موارد درست میشه....من کس خاصی هم ندارم که بخوام ازدواج کنم یا مثل اینا ک دوستی میکنن بعدم عاشق میشن و میگن ازدواج و‌‌..

فعلا پس ازدواج نمیکنم....( ولی اخه میدونید بنظرم اون لذت عشق و زندگی مال دوره جوونی هر کس هست مثلا ۲۴ سال تا ۲۸ ) بعدش دیگه یکم کم کم سن میره بالا...نمیدونم....

ممنونم.......اره منم اینو قبول ندارم عشق و دوس داشتن و...مهم پول هست بقیه موارد درست میشه....م ...

به نظر منم اول یه شغل مناسب داشته باشی بهتره !!!

بله تو این سن ادم شور و شوق خاصی داره

ولی دیگه از سن مام گذشت

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
حالا یه سوال یعنی اقایونم این دغدغه ازدواج دارن؟؟؟

بله عموما دغدغه دارن ولی چشمشان از اعتماد کردن ترسیده مثل شما....دیدن این همه حجم طلاق عاطفی و خیانت و مشکلات زیاد و طلاق حقوقی باعث شده بترسند نکته دوم سهل الصول بودن راه های تامین نیازهای شان در غیر از ازدواج هست.الان خیلی راحت تر میتوان روابطی غیر از بستر ازدواج پیدا کنند

تخصص در زوج درمانی.مشاوره ازدواج.مشاوره پیش از ازدواج
من خیلی دلم میخواد با یه مرد خوب آشنا بشم .فقط نمیدونم کجا.کاش تو ایران کلاسای مختلط بود

تو ایران کلاس مختلط نیست؟غیر شنا بقیش فکر کنم مختلطش هم هست هرچی بخای

برای اقایون دیر ازدواج کردن خیلی مشکلات کمتری داره . استرس  کمتر دارید .

چرا این فکر رو میکنی کدوم درد رو تو مجردی شما داری که اقایان ندارند یا کمتر دارند

چرا این فکر رو میکنی کدوم درد رو تو مجردی شما داری که اقایان ندارند یا کمتر دارند

به هر حال اقایون شرایط بهتری دارند! نسبت به خانوما

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
تو شهر ما همه چی جدا هست.از,زبان تا خط,تا موسیقی.کامپیوتر

کدوم شهر؟

2706