2726
عنوان

کیا اینجا سی یا بالاترن تا حالا ازدواج نکردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6400 بازدید | 347 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب شما میگید چکار کنم؟

من ۱۵ سال جوونیمو درست با همین جمله های مشابه شما گذروندم جز غصه و ناراحتی و گریه و مقایسه و.... هیچی نصیبم نشد ۱۵ سال از هیچی زندگیم لذت نبردم مثل مرده ها بودم چندین سال افسردگی گرفتم تا اینکه بالاخره لطف خدا شامل حالم شد و خودبه خود مثل کسی که یهو سرش به سنگ بخوره دیدم چقدر به خودم ظلم کردم این همه سال از بهترین سالای عمرمو هدر کردم بخاطر هیچی . متاسفانه شهر کوچیک ما نه روانشناس داشت نه میتونستم به کسی بگم ولی اگه شما بتونید حتما از یه متخصص تو این زمینه کمک بگیرید 

خب شما میگید چکار کنم؟

درضمن واسه منم اون آقا اصلا مقصر نبود و یکی از بهترین و خوش اخلاقترین و با نزاکت ترین آدمائیه که تو عمرم دیدم مقصر اصلی خودم بودم واسه همین گفتم مهم نیست اون مقصر باشه یا نه 

نه والا ترجیح میدم تا آخر عمرم تنها بمونم ولی زندگیش خراب نشه نمیدونید چقدر خوب بود

نه نه من اصلا منظورم این نبود که زندگیش خراب بشه ..شما که نمیدونید خیر و صلاح اون خانم چیه ..شاید الان خیلی خوشبخته یا شایدم نه ..زمان همه چیز رو مشخص میکنه

خدایی که من ساده میفهممش ..کی میگه پرستیدنش ساده نیست 😇
نه نه من اصلا منظورم این نبود که زندگیش خراب بشه ..شما که نمیدونید خیر و صلاح اون خانم چیه ..شاید ال ...

بله متوجه شدم منظورتون بازی روزگاره که قابل پیش بینی نیست. اگه میتونستم به آرامش برسم دیگه هیچی نمیخواستم

«کاربر آقا هستم» 
بله متوجه شدم منظورتون بازی روزگاره که قابل پیش بینی نیست. اگه میتونستم به آرامش برسم دیگه هیچی نمیخ ...

براتون آرزو میکنم خدا آرامش رو به قلب و زندگیتون بده و روز های خوبی رو در آینده داشته باشید آمین 🙏

خدایی که من ساده میفهممش ..کی میگه پرستیدنش ساده نیست 😇
براتون آرزو میکنم خدا آرامش رو به قلب و زندگیتون بده و روز های خوبی رو در آینده داشته باشید آمین 🙏

واقعا ممنونم ازتون امیدوارم شما هم شرایطتون مناسب بشه که با ایشون ازدواج کنید و خوشبخت بشید.

«کاربر آقا هستم» 
2706