2726
عنوان

کیا اینجا سی یا بالاترن تا حالا ازدواج نکردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6400 بازدید | 347 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ارشد اپیدمیولوژی دارم. تو شهرتون مرکز بهداشت رفته باشی یه قسمتی هست به اسم مدیریت بیماریهاری ...

متوجه شدم

موفق باشی ، درامدش هم باید خوب باشه

حالا چرا ناراحتی؟

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2728
منظورم این نبود که فقط شغل معلمی خوبه دیدگاه آقایون رو گفتم که ترجیح میدن همسرشون تو محیطی کار کنه ک ...

من چه بخوام چه نخوام ،همسر اینده ام تو مخیط بیرون مسلما با خانومای زیادی ارتباط خواهد داشت

بله ، قاعدتا خیلیا این رو ترجیح میدن!

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
بله جواب رد داد گفتنش راحته

دوست بودین؟ یا چی؟

ارشد اپیدمیولوژی دارم. تو شهرتون مرکز بهداشت رفته باشی یه قسمتی هست به اسم مدیریت بیماریهاری ...

برای اقایون دیر ازدواج کردن خیلی مشکلات کمتری داره . استرس  کمتر دارید .

ناراحت نیستم بد نیس

اخه استیکر ناراحت گذاشتی

شماها حداقل شغل رو دارید

یک هیچ از بقیه جوونا ی بیکار جلویی

البته میدونم بازم رفاه کامل نیست!

از آخرین باری که پیشنهاد دادم ده سال میگذره

یعنی به خاطر اون خانوم ده سال منتظری؟؟؟؟؟؟؟؟

ایشون مجرده هنوز؟

از آخرین باری که پیشنهاد دادم ده سال میگذره

تا وقتی که از قلبت بیرونش نکنی جا برای عشق جدید باز نمیشه . همین که راجبش با خودت کنار بیای میبینی چقدر کیس جدید هست

2706