2733
2734

من کلا با آشپزی حال نمیکنم 

سختمه

بچه ی کوچیک دارم 

واسه کنکورم دارم میخونم

فکر کردم که چی کار کنم

البته یکم واسه سلامتی جالب نیست

ولی مجبورم

امروز از صبح آشپزخونه بودم هنوزم‌ تموم نشده

چند جور غذا درست کردم گذاشتم فریزر

که فقط برنج بذارم هر روز🤗

آشپرخونه ترکیدا ولی ارزش داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشبحالت

من حتی وقت همینم ندارم

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2728

والا من که اومدم یه ایده جالب و جدید ببینم که ندیدم☹ خب برنجم بپز بذار فریزر هربار یه بسته شو دربیار آب و روغن بریز زیرش بذا دم بکشه تو که قید سلامتی رو زدی اینم روش😂

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊
2738
شما چرا

شاغلم

وقتایم ک خونه ام خسته ام خوابم میاد

ولی ب هربدبختی هس درست میکنم😓😢

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
شاغلم وقتایم ک خونه ام خسته ام خوابم میاد ولی ب هربدبختی هس درست میکنم😓😢

باورت میشه روز هست کلا ۳ ساعت خوابیدم اونم با ۶۰ دفه گریه ی پسرم

ولی برای رسیدن به موفقیت باید از حوزه ی آسایش خارج بشی

منم با بچه کوچیک کنکور دادم. الانم دانشجوی ارشدم ولی غذا پختنم ۱ ساعت طول میکشه که مشکلی نداره 😉

۱ ساعت واسه من خیلی

پسرم تو روز کلا فقط ۲ ساعت میخوابه که اگه بخوام اونم از دست بدم دیگه باید قید درسو بزنم

لحطه ی واینمیسه و از همه جا میکشه بالا

اگه بچه نداری واقعا سخت نیست جمعه ها صبح تا ظهر بذار لااقل یه هفته راحتی

بچه ک ندارم ولی در حال تلاشم

مثلا چبا رو فریزر کردی گذاشتی؟

2706