2733
2734

شوهر من 9 سال ازدواج کردیم خونست پشت کامپیوتر و برا این و اون مقاله و پایان نامه مینویسه و مثلا پول در میاره.9ساله هم هست دانشجوی دکتراست ولی نمیره دانشگاه سراغ کاراش که تموم کنه. کلا باید برا هر کاری حلش داد.

اگه میپرسید تا حالا چطور زندگی کردیم.دارو ندارم و اول زندگی گذاشتم خونه 70 متری خریدیم که اجاره ندیم خرج خورد و خوراکمونم از یه جایی که نمیتونم بگم ماهی یه مقدار ناچیز میریختن به حسابمون در حد ا الی ا و نیم ملیون سهم من و شوهرم.اوایل بچه نبود میگذروندیم الان با وجود بچه واقعا تو فشاریم. با این که بچه بهمون اضافه شده بازم یه تکونی به خودش نمیده.نشسته و کیف میکنه.

حالا اگه بی پول نمونیم یه چیزی.تابستون دیگه یه قرون تو جیبم نبود بچمو ببرم پارک.که اگه تو راه چیزی دلش خواست براش بخرم.

آخر سرانقدر بهمون فشار اومد و قرض و قوله تا آقا راضی شد ماشینمونو بفروشه.منو گذاشت خونه پدرم و خودش با پسرخواهرش و دوستش رفتن تهران و اینور اونور فروش ماشین.ماشین و بعد یه ماه تفریح وگردش فروخت 40ملیون که ده ملیون خرج خودش و ماشین و دوستاش و اقامتشون و قرض و قوله شد و تازه زنگ هم بهش میزدی پس کی میای منو ببری کلی هم غر زدن که ماشینمو دوس داشتم حیف شد و تو قناعت نکردی وگرنه الان ماشین داشتیم و.... 

حالا باز نشسته خونه پشت کامپیوتر غیر مستقیم میگم خب یه کاری بکن.خودم شروع کردم خرید فروش لباس مسخره میکنه.خودش هم که هیچ نشستیم پول ماشین تموم شه ببینیم چه خاکی باید سرمون ریخت

خدایا ناامیدم نزار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بااین اوضاع چرا بچه دار شدی عزیزم

اخه مشکل خاصی نداشتیم.منم تنبلیشو میزاشتم رو حساب نیاز نداشتنش. فکر میگردم نیاز بشه دست به هرکاری میزنه.خودش هم همینو میگفت.ولی اصلا

خدایا ناامیدم نزار
2738

اگه زندگی اطرافیانمومیبینم دیونه میشم حتی اگه یه نفر یه لباس ساده میگیره ولی من یه ساله مثلا دلم یه چیزی ومیخوادنمیتونم بگیریم انقدعذاب میکشم همش گریه وخودخوری میکنم

متأسفم کاری نمیشه کرد این جور مردها تا خودشون نخوان تغییری نمیکنن

متاسفانه احساس میکنم هیچ وقت نخواهد خواست چون وقتی گشنه موندیم به هیچ جاش نیست

خدایا ناامیدم نزار
چرا ماشینوذفروختین میفرستادی اسنپ کار کنه؟

وای بهش بگی برو اسنپ کار کن طلاقم میده.میگه من دکترم و فلان و بهمان و چی فکر کردی راجع به من

خدایا ناامیدم نزار

ای بابا.چقدررر ناراحت کننده واقعا

من همیشه میگم بعضیا کلا به درد ازدواج نمیخورن.در همون حد بخور و نمیر اوکی هستن.

نمیدونم واقعا چه راه حلی میتونم بدم.از پدر و مادرش حرف شنوی نداره؟

درنیابد حال پخته هیچ خام پس سخن کوتاه باید , والسلام!
عزیزم منم دلم خونه باورکن انقدمشکل مالی دارم فقط خدار‌وشکراجاره نمیدم باورمیکنی من ازتوخیلی بدترم هر ...

بیکاری ؛گرونی؛ مشکلات اقتصادی بد وضعیتی شده خدا خودش یه فرجی کنه 

از مسئولین به ظاهر محترم که هیچ بخاری بلند نمیشه

منم 10 ساله ازدواج کردم شوهرم بیکار 1 ساله بچه اوردم خیلی سخت میگذره از کجا خرج میکنید پول ماشین ؟

اره به خدا.فعلا داریم پول ماشین و میخوریم.30 ملیونه

خدایا ناامیدم نزار
2706