1472
1411

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436
@ساحل۱۳۷۸     @مریم17خانومی    

سلام گلم 

برای حاجت میخای؟

عزیزای دلم لطفا برای ظهور امام زمان و ارزو هام و سلامتی پدر و مادرم صلوات بفرست🤗پدر بزرگ عزیزم روحت شاداگه خونه میخای این نماز رو بخون بزن روی همین نوشته
اره گلم  حات چطوره؟

خوبی قشنگم 

ببین ۶۰ تا یاسین نذر حمزه سید الشهدا 

چله نماز شب 

چله زیار عاشورا 

دعای معراج

عزیزای دلم لطفا برای ظهور امام زمان و ارزو هام و سلامتی پدر و مادرم صلوات بفرست🤗پدر بزرگ عزیزم روحت شاداگه خونه میخای این نماز رو بخون بزن روی همین نوشته
چطوری دانشگاه چطوره

خوبه خداروشکر 

منم خوبم

8
  دلم برات تنگ بود

فدا بشم 

چیکارا میکنی

1474

تاپیک امصامو بخون مخصوصا صفحه های آخرش 

چله بسم الله عالیه سرچ کنید

😍تاپیک دعاهای معجزه😍لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم اللهم  ایاک نعبد و ایاک نستعین ❤❤❤❤❤❤زندگی رو زیاد جدی نگیر چون تهش ازش زنده بیرون نمیای❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤دو چیز انسانیت را از بین میبرد :۱_سکوت ، وقتی که باید فریاد کرد۲-فریاد، وقتی که باید سکوت کرد💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟در دنیا پراز فراوانی است از همه چیز عشق❤❤❤سلامتی❤❤❤ پول❤❤❤فقط کافی به اونا توجه کنیم تا وارد زندگیمون بشن                                  یادمون باشه به هر چیز توجه یافکرکنیم وارد زندگیمون میشه❤❤❤                                                        این اوج عدل الهی هست❤❤❤چون با توجه میتونیم هر چیزی رو میخواهیم وارد زندگیمون کنیم❤❤❤تا حسرت هیچ چیز به دلمون نباشه❤❤❤