2737
2734
عنوان

دردودل.خسسسستمممم

367 بازدید | 36 پست

خانما دخترم 21ماهشه اما ازبچگی هیچی نمیخورد ن شیر ن غذاخیلیییییییییی کم خورراکه روز ب روزم بدترمیشه.شوهرم اعتیاد داره ولی قبول نمیکنه و میگ ن راننده ماشین سنگینه و اصصصصصصلا اخلاق نداره ینی بشششششددددت عصبی وپرخاشگر ینی بخدادیوونه شدم مدام سره ی موضوع الکی دعواراه میندازه کتک میزنه فحش زیااااد میده الانم چن روزیه ک رفته و حتی ی زنگ ب مانزده من ودخترم تو ی شهرغریب تنها.خونوادم خیلیییییی ضعیفن ی خاهر مریض دارم ک ازبس پدرمادرم ب اون رسیدگی کردن بااینک سنی ندارن.مخصوصا مادرم کاااملا ازپاافتاده واقعا انقد بی کسم ک دارم روانی میشم.تورو خدا یکم راهنماییم کنید من چیکارکنم هیچ دلخوشی ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برات صلوات فرستادم 

تنها عشق و‌اقعی عشق مادر به فرزندشه😍😍😍               ۹۸/۷/۲۴ هیچکسی قابل اعتماد نیست  گربه محض رضای خدا موش نمیگیره                                  ۹۸/۲/۱۶ نیازی به فداکاری برای هرکسی نیست             ۱۳/۹/۹۸یه اشتباه 
2728

میدونین ازلحاظ مالی برامون کم نمیذاره درحدتوانش ولی خب اخلتقش افتضاحه حتی تو جم جرعت نمیکنم ی کلمه حرف بزنم ی چیری ازش درمیاره ک فق شررر بذاره.ب هییچ عنوانم.نمیتونم طلاق بگیرم چون خونوادم نمیتونن 

راننده های ماشین سنگین اکثرامعتاد میشن بخاطر شب بیداری و به توصیه دوستانشان🙄🙄

اررره منم همش بش میگم میگ ن توهرشغلی همه جورادم هس ولی 80درصدشون.نعتادن راننده ها

2738
همون جا چندتا دوست خوب پیدا کن مثلا برو روضه یا مسجد که بتونی با اونا خوش باشی.

دوست دارم ولی خونمیتونم خیلی بیردن برم دخترم خیلیییییی بدقلقه اصلا جایی اروم نداره خیلی اذیت میکنه زندانی شدیم توخونه بخاطر نخوردناش و اذیتاش

2706