2726
اولا خدا نکنه دوما گفتم ک خواستم صداش بزنم برات انگار کاربریش ترکیده

احتمالا شب اخر عمرم باشه

جون قصد جونمو کردن

ادرس دیگ ای ازش ندارید؟

T_tahmine لطفا پیدام کن ... بد کردم ... اگ یجایی حرفای نا امید کننده از دهنم اومد ک ناراحت شدین به بزرگی خودتون ببخشید ... حال خوشی ندارم فعلا ... برام دعا کنید ... دعا کنید ک با تموم شدن دوره قرصام از افسردگی درام و با نبودش کنار بیام...خدایا ناموسا وتسه همه ازمایشات مغسی
کافر نیستم ک فدات..بخدا بازم پیگیر میشم از نی نی یار بپرسیم؟

من پرسیدم بی جواب گذاشتن

T_tahmine لطفا پیدام کن ... بد کردم ... اگ یجایی حرفای نا امید کننده از دهنم اومد ک ناراحت شدین به بزرگی خودتون ببخشید ... حال خوشی ندارم فعلا ... برام دعا کنید ... دعا کنید ک با تموم شدن دوره قرصام از افسردگی درام و با نبودش کنار بیام...خدایا ناموسا وتسه همه ازمایشات مغسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احتمالا شب اخر عمرم باشه جون قصد جونمو کردن ادرس دیگ ای ازش ندارید؟

کی قصد جونتونو داره؟

یعنی چی چرا استرس وارد میکنی نگران شدم 😯

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
دورت بگردممم عزیزمممم😘 منم خوشگلترین کاربری که دیدم اجی جون خودم بود و بس😍😍

فدای تو مهربون

#خٌـــ💚ــدایا_شٌــکـرِتـ🧚🏻‍♂️بابَتِ_قَشَنگتَرین_هِدیهِ‌ای_کِـ‌ بِهم‌ دادی🥰🤰🏼❣️
2728
کی قصد جونتونو داره؟ یعنی چی چرا استرس وارد میکنی نگران شدم 😯

نگران نشو تهش میمیرم

اگ اطلاعاتی ندارید من برم

کجا داری میری جواب منو بده

تو حرمم میخوام با امام رضا حرف بزنم

@varparide25     اين كاربر خيللي خيللللي خوشگله اصلا كل سايت يطرف اين يطرف😍😍😂😂

نگا دختره ریقو چجوری آدمو وسوسه میکنه عسک بزاره😲😲😲

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
کجا داری میری جواب منو بده

ی لحظه درخواست دوستیمو قبول کن لطفا

نگا دختره ریقو چجوری آدمو وسوسه میکنه عسک بزاره😲😲😲

خيلللي خوشگلي من هميشه بهت حسوودي ميكنم😈

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
تو حرمم میخوام با امام رضا حرف بزنم

جدی میگی؟؟؟

زیارتت قبول باشه منم ۲۰ ام میرم پیش آقا...

واس منم دعا میکنی؟

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
پسر بزرگمرد پسر هست.خخخ چه جالب همه نریختن سرش تو تاپیک عکس بازی هست

چون همه میدونن ی پسر ۱۷ ساله ی هیز نیستم

2706