1648
1632
الهی فداتشم ممنون عزیزم چشات خوشگل میبینه

😘😘😘

نه واقعا خوشگلی

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🦄🥳🌈❄️ تیکر به وقت دومین سالگرد عروسیمون🌈👩‍❤️‍👨                                                         پدرم هیچوقت نگفت 💓دوستت دارم 💓 همیشه ثابت کرد....

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

قربوست عزیزم که منو اینقدر زیبا دیدی عزیزم 😘😘😘 چی بگم من آخه بهت 🤗

عزیزم آخه واقعا زیبایین شما 😘😘😘

نامم ز کارنامه عشاق محو باد  گر جز محبت تو بود شغل دیگرم  عکاس 📷🍃 فیلم ساز 🎬🌼
1522
@من_شاه_شطرنجم    

اه؟من خوشکلم؟؟؟  

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
1620
بله خانوم خوشگله😍

تو که خوشکلتر بودی😍

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
1432
@دلبررر    

🙊🙊😁😁خیلی ممنون

اما شما که ندیدین منو

لطف دارین مرسی

مــن بــد بــودنــــو از خیــــلیا بهتــــــر بلـــد بودمــــ ، منتهــــا انقــــدر وجــــود داشتـــــم کـــہ رو کســـے امتحـــــان نکنــــم...!!!  :) ✌                                                                                    
دخی جان عزیزم اگه عکس گذاشتی و منو صدا نکردیا😁 اسممو بنویس یجا یادت نره😁

چشم عزیزم❤❤حتما یادم میمونه 

تولدم ۲۷ اسفند بهم تبریک بگین یادتون نره💎                _چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                       .                           کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐
1615