1472
1411

اقا هی تگ م نکنید 

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ازتون خواهش میکنم با دل پاک برای نی نی تو دلم دعا کنید سالم باشه این بار چون میمیرم نباشه 🤲🙏🤲🙏🤲🙏ممنونم‌خدا حاجت روات کنه .یه صلوات هم برام بخونی ممنون میشم خدا صداتو میشنوه بچمو سالم میاره بغلم .🥰🤩امین مامان فدات بشه تو بهشت دعا کن داداش یا خواهرت سالم به دنیا بیان سرنوشت تو رو نداشته باشن 😔😔😔😔😔😔منو ببخش

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

1436

@دختررویاها    

خوشگله خوشگلاتون

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍                                                      آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نوردی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂😂 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁        هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
8

@deniz1376    

@دختررویاها    

کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با گریه میگفتم:"با من چه کردی یا نبی؟  دنبه هایم کو؟" بیا بیا قرش بده تبریز واسه همه لرزیدنات مرسی                                                 صورتم یه طوری جوش زده که دیگه نمیتونه عروسی فامیل باشه  ایندفعه عروسی خودم در پیشه                                   اینجا تبریز است و شخته در حال کسیدن   دوندووووووووووووم
1476

و از همه مهم تر @shabnamtala    

کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با گریه میگفتم:"با من چه کردی یا نبی؟  دنبه هایم کو؟" بیا بیا قرش بده تبریز واسه همه لرزیدنات مرسی                                                 صورتم یه طوری جوش زده که دیگه نمیتونه عروسی فامیل باشه  ایندفعه عروسی خودم در پیشه                                   اینجا تبریز است و شخته در حال کسیدن   دوندووووووووووووم
1450