2726
عنوان

توروخدا بیاین نظر بدین

124 بازدید | 19 پست

من ۳ ساله ازدواج کردم اوایل هم خیلی دعوا داشتم باشوهرم ومادرش هم باعث وبانی چنتا دعواها بود خانواده شوهرم شهرستانن ۲ساعت فاصله دارن ما فرهنگمون اینطوریه گه مهمون بادعوت میاد خونمون ولی این ازهمون اوایل ازدواج میمدن دوسه روز میموندن الان من باردارم ۲ماهمه شوهرم خونه مادرشه زنگ زده میگه عصر با مامانم میام بره دکتر میاد خونه ما دوسه روز بمونه درصورتی که دخترشم شهرما زندگی میکنه ولی نمیره اونجا که زیاد مزاحم اونا نباشه هربار به یه بهانه ای میاد چندروز منم شرایط روحیم الان نامناسبه امادگی ندارم میخام زنگ بزنم به شوهرم بگم شب نیاد دنبالم من خونه مامانم میمونم حالم خوب نیست بیام .بنظرتون اشتباهه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دیگه مامانش وابسته است به شوهر شما کاریش نمیشه کرد زشته دیگه بذار بیاد دوماه بارداری اصلا هیچی نیست اگر نرمال باشه بارداریت بعدا که رفت با همسرت صحبت کن 

ساعتی میزان آنی  ساعتی موزون این  بعد از این میزان خود شو   تا شوی موزون خویش
آره اشتباهه برو سر خونه زندگی خودت، ولی دست ب سیاه و سفید نزن بگو نمیتونم 

نمیشه صبح باید بیدارشم صبحانه اماده کنم ظهر ناهار درست کنم خونمم یه اتاق داره کوچیکه همه وسایل اضافی ریختیم توش هممون باید توهال بخابیم

دیگه مامانش وابسته است به شوهر شما کاریش نمیشه کرد زشته دیگه بذار بیاد دوماه بارداری اصلا هیچی نیست ...

انقد باهاش حرف زدم خودشم میدونه خوشم نمیاد وراحت نیسم ولی انگار نمیفهمه 

نمیشه صبح باید بیدارشم صبحانه اماده کنم ظهر ناهار درست کنم خونمم یه اتاق داره کوچیکه همه وسایل اضافی ...

چرا نمیشه کی. گفته باید بیدار بشی بگیر بخاب 

بایدی در کار نیس عزیزم، من باردار بودم شوهرم گفت مهمونی بدیم اجازه ندادن به شب پاشونو بزارن خونم 

یکم به خودتون بیاین خانما

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
انقد باهاش حرف زدم خودشم میدونه خوشم نمیاد وراحت نیسم ولی انگار نمیفهمه 

عیب نداره مادرشه چیکار کنه بگه نیاد یه نفر که بیشتر نیست هر چی بخوای درست کنی یه لیوان بیشتر درست کن سخت نگیر

چرا نمیشه کی. گفته باید بیدار بشی بگیر بخاب  بایدی در کار نیس عزیزم، من باردار بودم شوهرم گفت ...

اخه خونمون یه اتاق داره توش پره وسیله است نمیشه خابید توش بخاریم نداره باید هممون تو پذیرایی بخابیم

طبیعیه وقتی توی یک شهر دختر و پسرشون هستن ، اغلب میرن منزل پسر...دو ماه هم واقعا اول بارداریه ، الکی بحث درست نکن ، بگذار بیاد ، به مامانش بگو حال خوشی نداری ، کمک میکنه بهت ، غذا هم ساده بگذار 

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
اخه خونمون یه اتاق داره توش پره وسیله است نمیشه خابید توش بخاریم نداره باید هممون تو پذیرایی بخابیم

خب بتو حال بخاب مگه چیه برای خودت و شوهرت یه تشک دو نفره بنداز برای مادر شوهرم یه یک نفره جلوشم راحت بگرد با تاپ و... خجالت بکشی جلو قوم شوهر آدم حسابت نمیکنن

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
2706