1464
1411

راجب مادر شوهر خاهرش شوهر تاپيك ميزنن

جوابا: اي بابا اينجا سايت راجب زنونگي و مشكلات خانوماس اين خاله زنك بازيا رو از سايت جمع كميد 

اما بلا بدور يكي بگه من با فاميل شوهرم خوبم. همه ميريزن سرش چرا مشكل نداري و اينايي ك هر روز تاپيك مشكل ميزنن عمه ي منن

راجب مشكلات رابطه و +١٨ 

جوابا حيا كنيد واقعا اينجا ي سايت عموميه زنو مرد ميخونن خجالت بكشيد اينچيزا خصوصيه 

راجب پري تاپيك ميزنن 

جوابا؛ واقعا قباحت دارن اين يچيز زنونس نبايد اينجا بگيد 

راجب دوس پسر تاپيك بزني 

جوابا: واقعا ك من تا وقتي ازدواج كردم حتي صداي مرد غريبه رو هم نشنيده بودم 

داستان اقايونو ك نگم اصلا

وامااااا مهم ترين مورد اگر سوال راجب بارداري داشته باشي يا بچه 

اصلا كلا كسي جوابتو نميده😂😂😂

کوله بار گناهانم بر دوشم سنگینی میکرد ندا آمد بر در خانه ام بیا، آنقدر بر در بکوب تا در به رویت وا کنم..         وقتی بر در خانه اش رسیدم هر چه گشتم در بسته ای ندیدم!!! هر چه بود باز بود.   گفتم خدایا برکدامین در بکوبم؟؟؟؟  ندا آمد:این را گفتم که بیایی وگرنه من هیچ وقت درهای رحمتم را به روی تو نبستم!                         کوله بارم بر زمین افتاد و پیشانیم بر خاک...                "مهربان خدایم دوستت دارم"🌷🌷❤

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1473

کاملا موافقم👌👌

یک روزی همه زخم های زندگیت خوب میشه،،اما بعضی حرفها هیچ وقت فراموش نمیشه،،،نکه چون حرف تلخه،نه ،چون کسی بهت میگه که از اون انتظار نداشتی،،،رفتاربعضی آدمها هیچ وقت از ذهنت پاک نمیشه،،،شاید اون رفتار از نظر خیلی ها بد نباشه ولی فقط خود تویی که میفهمی چقدر به خاطر رفتارش داغون شدی،،،،بعضی اوقات باید سکوت کنی و فقط به خاطر خودت پیگیر چیزی نشی،،،،هیچ وقت یادت نمیره که چی بهت (گذشت) تا که گذشت

تو وو رووووحتتتتت  

کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با گریه میگفتم:"با من چه کردی یا نبی؟  دنبه هایم کو😢/صورتم یه طوری جوش زده که دیگه نمیتونه عروسی فامیل باشه😞ایندفعه عروسی خودم در پیشه😂     دریای جو ساحل ندارد😏       اینجا تبریز است و شخته در حال کسیدن🙄 دوندوخ    🥶🥶 / نامه ای به فرزند آیندم:عزیزم من داف نیستم.... بلوندملوند نیستم.... بلد نیستم عشوه بیام.... نمیتونم مخ باباتو بزنم🤐🙄🤕☹️😁.شماها چطوری اینقد دافین؟ 😕🤔 من نهایتش بتونم گوگولیه بامزه باشم🤕🤐😒😖😞🙁🤧.     واعظان کاین جلوه در محراب و منبر میکنند/چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنند/مشکلی دارم ز دانشمند مجلس بازپرس/توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند😔😔.  من اینقدر بدشانسم که اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت دنیا بودم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه🙄🤕😔
1334
ن والا از زبون ي نفره ك خسته شده از نيني سايت ولي نميتونه ترك كنه

----عضویت وپستت توحلق....

😶😶😶😶

پس اونایی که چندسال اینجان چی بگن

این منم☀             اینم منم🌞     حالابستگی داره که تو چی باشی
1474
من یبار گفتم دوس پسر دارم گفتن چقد بی حیایی😐😐😐😐😐😐😐 ن شما خوبی که چشم و گوش بسته ازدواج کردی ...

بعد مثلا يكي ميگه من مامانم بدع 

ميگيم خب ارتباطتو قطع كن يا كمتر كن 

ميان مينويسن حتما تو خودت خانواده تداري احساس نداري اينارو ميگي 😐 خب ب منچه اصلا بمون مامانت اذيتت كنه اصلا 

مادر ي مثال بود راجب همه صادقه

من یبار گفتم دوس پسر دارم گفتن چقد بی حیایی😐😐😐😐😐😐😐 ن شما خوبی که چشم و گوش بسته ازدواج کردی ...

من آیین دوس پسر یابی رو بلد نیستم یه چندماه دیگه میام تاپیک میزنم که بهم راهنمایی کنین پیدا کنم😂😂😂😂

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تیکرم تموم شد و من تازه رسیدم به مرحله درخواست طلاق😍ان شاالله بقیه اش هم خیلی زود تموم میشه و من میام تاپیک میزنم که هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪💪

اون اشتباه کرده ولی حرف سما هم زشته خودمونو تا سطح اونا نبایدپایین بیاریم 😎

موافقم

ولی خدایی بعضیامردن میان درباره رابطه ومثبت هیجده حرف میزنن

بعضیام خیییلی باز وراحت سوال میپرسن خودشون بایدرعایت کنن

ولی بقیه حرفات راسه خدایی

لااایک

�از نشانه های عطسه ی دلچسب اینه که                      ندای....😐زهر مااااااااار کره خرررررررررررر😐....از اقصی نقاط خونه به گوش برسه...!!!😂😂😂
1508