1507
1482

عروسه دیگه نمیگه کجا موندی پس 

میگه کجا موندی آقا 

خندم میگیره به بعضی گیر دادن‌های بیخوده صدا و سیما 

جریانش چیه واقعا😒😒

گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد خدایا مواظب پسرام و زندگیم باش دوست دارم

خخخخ

??WHY SO SERIOUS BOY??☻***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

واقعا؟دقت نکردم 

کوله بار گناهانم بر دوشم سنگینی میکرد ندا آمد بر در خانه ام بیا، آنقدر بر در بکوب تا در به رویت وا کنم..         وقتی بر در خانه اش رسیدم هر چه گشتم در بسته ای ندیدم!!! هر چه بود باز بود.   گفتم خدایا برکدامین در بکوبم؟؟؟؟  ندا آمد:این را گفتم که بیایی وگرنه من هیچ وقت درهای رحمتم را به روی تو نبستم!                         کوله بارم بر زمین افتاد و پیشانیم بر خاک...                "مهربان خدایم دوستت دارم"🌷🌷❤

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1473

واقعا؟😅ازحق نگذریم خیلی خشن می گفتاا

بگوبارون بیادآروم میشم...                             امضاء یکی ازنی نی سایتی هااین بود :خدایا حکمتت بمونه برای اوناکه می فهمند برای منه نفهم  فقط معجزه کن...😞                                                   دوست گلم میشه دعاکنی گره زندگیم بازبشه؟ الهی همیشه بخندی،ازته دل😍❤                                     بی خبردربزن وسرزده ازراه برس،مثل باران بهاری که نمی گویدکی؟! اللهم عجل لولیک الفرج
جدی جدی با این دقت تبلیغ نگاه میکنی ؟ یا خود خود خود ......خدا 😲😲😲😲

آخه من و همسرم هر وقت این تبلیغ میشه خیلی میخندیم دقت کردم

گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد خدایا مواظب پسرام و زندگیم باش دوست دارم
1432

خداروشکر واقعا

زنیکه انگار نه انگار شب عروسیش بود یهویی پاچه گرفت بیخودی

شهید مرتضی آوینی:"زمانه عجیبی ست،برخی مردمان امام گذشته راعاشقند نه امام حاضر را . میدانی چرا? چون امام گذشته را هر گونه که بخواهند تفسیر میکنند اما امام حاضر را باید فرمان برند! و کوفیان عاشورا را اینگونه رقم زدند. 

دوروز دیگه تشت میذارن تو دست عروس میگه شیر خریدی پاتو توش بشورم تاج سرم😐

خــــستــــه کننده میشـــــه برات همـــه چیز وقتی...! روحــــت با جـســمت اختلاف سنی داشته باشــــه .... 😔
1474

هیچکدوم از جنسیتا براون یکی ارجحیت ندارن ونباید از همدیگه بیخودی طلبکار باشن

من که ازاون تیکه ش بدم میومد واقعااا

شهید مرتضی آوینی:"زمانه عجیبی ست،برخی مردمان امام گذشته راعاشقند نه امام حاضر را . میدانی چرا? چون امام گذشته را هر گونه که بخواهند تفسیر میکنند اما امام حاضر را باید فرمان برند! و کوفیان عاشورا را اینگونه رقم زدند. 
حتما تو ورژنای بعدیشم چارتا زن تو ماشین منتظر شوهرشونن و هرچارتا با هم میگن کجا بودی آقامون سرورمون ...

😂😂😂

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستم میشه واسه حاجت دلم ی صلوات مهمونم کنی😊🙏
حتما تو ورژنای بعدیشم چارتا زن تو ماشین منتظر شوهرشونن و هرچارتا با هم میگن کجا بودی آقامون سرورمون ...

😂😂😂😂❤️😒😒😒

1508