1472
1411

کاش مادرشوهرا هم بفهمن

کی شود حر بشوم توبه ی مردانه کنم 😭                        یا صاحب الزمان میشود من هم حر تو باشم آقا😥            برای حاجتم۵تا صلوات هدیه به رقیه خاتون سلام الله علیها بدید ممنونم

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1475

خودشون نميان

برامم مهم نيس😅

یبار مهمون داشتیم.سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه .گفت :بفرمایید کالاد ساهو 😐    ما😳     کالاد ساهو 😬     بابام😨    مهمون😁     آخرش هم یکی زد پس کله من رفت بیرون😂                                                                                                                                                            دوستای مهربونم 💜ممنون میشم اگه برای حاجتام، یدونه صلوات بفرستین 😍   1_خریدنِ یه خونه ی دوخواب که  مال خودمون باشه و مستقل بشیم❤️    2_شفای مریضایی ک تو فامیلم هست❤️و همچنین بقیه ی مریض ها     3_آمرزش روحِ پدرم وسلامتیِ خانواده ام❤️    4_ خدای مهربون،بوَقتِش،بهم یه بچه ی سالم وصالح بده❤️🙏 5_ارتقاء شغلی همسرم♥        و از همه مهم تر،ظهور امام زمان😍😍           مرسی از محبتتون خواهرای مهربونم😍

مادر شوهرم طبقه پایینمونه ولی هیچ وقت خونمون نمیاد

من همیشه تنهام

من اینجوری ام. هرکس تاپیک الکی بزنه میرم تو تاپیک و ازش میپرسم هدفت چیه از این کار. همینم هستم ک هستم. تا شما باشی ب این درک برسی ک برا مجلس ختم دختر خاله عمه مادرت خودت لباس انتخاب کنی. یا اگه برادر شوهر دختر عمه ات ی مشکل ساده داره براش تاپیک نزنی. یعنی ممکنه ب این درک برسیم ی روزی؟
1444

یه پستم بزن خطاب ب مادر شوهر و خواهر شوهر بنویس لطفا شعور داشته باشبد یه سر خونه پسرتون بزنید ببینید زندست یا مرده.اخرشم بنویس ممنون مادرشوهر و خواهرشوهر باشعور

والا من از خدامه بیان خودشون سردن سال ب سال یه خبر نمیگیرن از ادم

واقعا درک نمیکنم چرا بعضیا بدشون میاد خانواده شوهر بیان خونشون 😑خب خونه فقط مال شما نیس که ، چطور خانواده خودتون بیان خووبه ، خانواده شوهر بیاد بده ؟

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا خیلی دوستم داشته که دوباره بهم دختر داده😍

تاپیکتو دیدم دلم خواست سرمو بکوبم به دیوار

پدر مادر من دو تا کوچه فاصله دارن خداشاهده ۱۴ ماهه شام و ناهار نیومدن خونمون

ولی مادرشوهرم ۵ بار از شهرستان اومده و هربار از ۳ روز تا ۸ روز اینجا بوده. هربار هم که میاد کل خاندان رو دعوت میکنه

کاربر سابقم😊 حرف بد زدم کاربریمو گرفتن😥
1474

انقد بعضی از مادرشوهرا بدی میکنن ک واقعا ی عروس کاری جز تلافی نمیتونه انجام بده

من با خواهر شوهرام مشکلی ندارم و میگم اونا چون سنشون کم بوده و از روی نادونی اذیتم میکردن..ولی مادرشوهر ک سنی ازش گذشته بود نباید.......

والا من از خدامه بیان اینقدر کار و گرفتاری دارن نمیتونن بیان

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 تیر :یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤

من ک هرموقع خواهرشوهرام بیان ب بهترین شکل ممکن تحویلشون میگیرم.

آخرین بارم خواهرشوهر کوچیکه ۶غروب زنگ زنگ بیان شام منم تاجایی میتونستم بهشون حال دادم ک فک نکنن چ خبره😏

‏وقتی دستِتون به ماہ نمیرسه از رو ناچاری عاشِق تیر چراغ بَرق نَشید :/👎👎👎👎
1450