1464
1459
عنوان

نذر +عکس لطفا بیایین حتما

1891 بازدید | 281 پست

بچه ها ممنون میشم واسه حل شدن مشکل مامانم دعا کنید من تسبیح گرفتم بدم مسجد هرکس دعا کنه واسم ریپلی بزنه لایکتون میکنم اسامی هم می نویسم تو برگه که رفتم امشب مسجد هر تسبیح و به نیت شما میدم مسجد 

تسبیح ام الابنین هم داره نیت اونایی ک مجرد هستن یا بیمار بگن تسبیح ام الابنین بفرستم 

ممنون میشم از ته دل دعا کنید 

واقعا نیاز دارن به دعاهاتون واسه مامانم دانشجوام دستم خالیه ولی واسش رفتم گرفتم ممنون میشم دعا کنید یا با صلوات میخوام بیشتر ۴۰ نفر بشه که انشالله مشکلش حل بشه 

تسبیح به اسمتون ک داده بشه با هرکسی ک تسبیح کنه تو مسجد ثوابش به اسم شما میره 

اینم عکس واسه ثابت کردنش

I'd walk straight through the bullet😏

برای حل مشگلم دعا کن عزیزم 😍😍😍

اگه دوست داشتی یه صلوات واسه خونه دارشدنم بفرست دوست عزیزم ❤                                                                   وزنم  ۶۹ ،🌹   و۶۶.۴۰۰،  💎 ۶۴ 💎      ۶۵.۵۰۰ 💎         💎     ۶۰🌹خشم مثل سنگی است که به لانه زنبور انداخته می شود🌹

من دعا میکنم، شمام برای سلامتی مادرم دعا کن

نمیدونم چرا تو نی نی سایت علاقه دارن پروفایل آدمو کپی کنن،نکن خواهر من  ،بخدا دزدی حساب میشه،   پروفایل هرکس مال خودشه چون با اون شناخته میشه   گفتند که او عاشق گیسوی کمند است ، موهای من از عصر همان روز بلند است  

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

برای قبولی من دعا کن 

اسمم مهری 

برات 100 تا صلوات میفرستم 

یه جعبه شیرینی میگیرم میام میکوبونم رو میزتون واسه همه تحقیراتون😳😳😳 من میتونم  حالتونو بگیرم کافیه که یکم تلاش کنم 
1473
1444

من ۵۰ تا صلوات براشون میفرستم

انشاالله مشکلشون حل بشه

سما هم لطفا برای سالم و سلامت بودن نینی تو راهی من دعا کن

ممنونم💖

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله های مهربون لطف میکنین برای اینکه رایان کوچولوی من سلامت به دنیا بیاد یه صلوات بفرستین؟🤩....اگه فرستادین بگین منم برای حاجت دلتون صلوات بفرستم مهربونا😍😘🤗

عزیزم من برات دعا کردم مشکلت حل شه تو هم واسم دعا کن 😥❤❤

کوله بار گناهانم بر دوشم سنگینی میکرد ندا آمد بر در خانه ام بیا، آنقدر بر در بکوب تا در به رویت وا کنم..         وقتی بر در خانه اش رسیدم هر چه گشتم در بسته ای ندیدم!!! هر چه بود باز بود.   گفتم خدایا برکدامین در بکوبم؟؟؟؟  ندا آمد:این را گفتم که بیایی وگرنه من هیچ وقت درهای رحمتم را به روی تو نبستم!                         کوله بارم بر زمین افتاد و پیشانیم بر خاک...                "مهربان خدایم دوستت دارم"🌷🌷❤
1476

من براش ۱۰۰ تا صلوات میفرستم عزیزم

🙏شمام به نیت ما دعا کن مشکل بزرگ این روزامون حل بشه هر چه زودتر 

دوستای خوب نی نی سایتیم😍 امیدوارم هر جا هستین در هر کجا ازین نقطه خاکی دلتون شاد باشه و بهترین ها سهم دلتون باشه🥀 هر اومدنی یه رفتنی داره الانم وقت رفتن منه 🙂 خواستم از همتون خداحافظی کنم و اگه کسی از دست من ناراحت و دلخور شده تو این مدت یا دلش شکسته 🌷🌷 از همینجا ازش عذرخواهی میکنم🤗  در پناه خدا باشید دوست شما nilay_👋

برای سلامتی مامانم و خونوادم

چون مامانم یه مریضی سخت پشت سر گذاشته

و برای عاقبت بخیری خودم

منم برات دعا میکنم

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 درحال حاضر عاشق یه آقای جنتلمن و خاااااااصم که امیدوارم زودتر بهش برسم❤️❤️❤️❤️ اگه توی این شلوغی سایت امضامو خوندی دوستم برای آرزوم صلوات بفرست🌹🌹🌹🌹به امید روزای خوب برای همه
1450