2703
2553

خیلی به این موضوع فکر میکنم چرا هرچی دعا و نذر و نیاز می کنیم برا بعضی مشکلات ولی خدا حالا به هر دلیل حکمت صلاح ما براورده نمی کنه تو همین سایت بودن کسانی که از دعانویس نتیجه گرفتن

منم نمیدونم فلسفشو

ولی عاقبت نداره

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

دعانویسی شرک حساب میشه و گناهه.وکلا هم دروغ وچرته

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خدا نشسته فیلمشو نگامیکنه ب هیچ جاشم نیس اینجا دارن همو میدرن وقتی اشک مظلوم و آه قربانیو میبینه براش فیلم درامه .خدا چکار داره ب اینکارا.اگ خدا کارداشت ک مردم رو نمیوردن پناه نمیبردن

هر کی به غیر خدا متوصل بشه خدا هم واگذارش میکنه به همون چیز تا بیشتر گمراه بشه و تو تاریکی دست و پا بزنه .ولی کسی که یک سو باشه از خدا جیزی بخواد به بهترین نحو ممکن کمکش میکنه...دعانویس هم بیشترشون کارشون با اجنه و موکل و شرکیاته آدم بدتر گرفتار میشه موقتی احساس میکنه خوب میشه

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2714
شاید چون تلقین کردین اون‌حرفا رو پیش اومده براتون

بع نظر منم همینع ولی خانوادم بشدت اعتقاد دارن 

تو فال من دراومدع بود سال اول کنکور میدع قبول میشع ولی من انقد نخوندم کع درست از اب درنیاد چون لجم گرفتع بود

✌I was born to be free
2706