2726
عنوان

چطور به یه دختر خانم پیشنهاد آشنایی بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 32027 بازدید | 451 پست
مستقیم بهش بگو ☹️ یا میزنه تو گوشت میگه من رل دارم  یا دست در دست هم خوشبخت میشین😜

زهی خیال باطل زنا خیلی پیچیده ان

دوستم از یه دختری خوشش میومد دختره با سه تا از دوستاش نشسته بودن اینم رفت بهش گفت😂😂😂😂😂😂😂😂

دختر صاف وایساد تو چشای پسره زل و انگشت وسطشو نشون داد😂😂😂😂🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

بعد که دلیلشو پرسیدم گفتن که دخترا وقتی جلو دوستاشونن بخاطر این که خودشونو سطح بالا نشون بدن جواب رد میدن

زهی خیال باطل زنا خیلی پیچیده ان دوستم از یه دختری خوشش میومد دختره با سه تا از دوستاش نشسته ...

☹️😂دم دختره جیز خدایی خوب حال گرفته 

وزن اولیه 75.وزن فعلی ۶۲ 😍  ممنونم از سیتارا جونم با اخلاق فوووق العادش که کمکم کرد به وزن دلخواهم برسم😍عشقی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زهی خیال باطل زنا خیلی پیچیده ان دوستم از یه دختری خوشش میومد دختره با سه تا از دوستاش نشسته ...

دوستت جذاب نبوده 

رد کردن داریم تا رد کردن 

این دختر دوستتو نابود کرد😂

البته که پسرا خیلی در گیر وبند دخترا نیستن؛این پا نداد یکی دیگه!

نه دوستت خیلی متشخص بوده نه دختره؛ کار هردو چیپ واحمقاته

به شما احترام می گذارم چون خودم محترم هستم 

هروقت بزرگ شدی برو خواستگاری و پیشنهاد بده 

میدونی نی نی سایت  تلگرام ، واتساب ، ..... و حتی اینستا  هم هرچقدر هم زرق و برق  داشته  باشن  بازم  بعد  یه مدت دلت و میزنه  میدونی چرا چون همش تظاهر  همش  فقط  رو کم کنی  همش .....  اما اینجا نی نی سایت  ما  خودمونیم  خود واقعیمون  اخه  هیشکی هیشکی  رو نمیشناسیم .  اینجا  نی نی سایت  خواهرانه  بهم کمک میکنیم  درد و دل  میکنیم  اینجا جای خوبیه برا درد و دل  کردن  ما خانوما  حرفایی که تو دلمونه   غصه هامون  حتی وقتی نمیتونیم  به نزدیک ترین کسمون  بزنیم   اینجا راحت  میگیم    ممنونم  نی نی سایتی ها  وقتی با شماها حرف میزنم   اروم میشم   دلم  سبک  میشه  الهی همیشه  باشید 😍    
2728
هروقت بزرگ شدی برو خواستگاری و پیشنهاد بده 

مرسی بابت نظرت 

ولی چه تضمینی وجود داره که تا اونموقع شوهر نکنه یا دلش یه جا دیگه گیر نکنه؟؟؟؟خودتون بگید؟

مرسی بابت نظرت  ولی چه تضمینی وجود داره که تا اونموقع شوهر نکنه یا دلش یه جا دیگه گیر نکنه؟ ...

ببشیدا ولی شنیدی میگن گور بابای بعضیا پیش به سوی بعدیا😜

وزن اولیه 75.وزن فعلی ۶۲ 😍  ممنونم از سیتارا جونم با اخلاق فوووق العادش که کمکم کرد به وزن دلخواهم برسم😍عشقی 
مرسی بابت نظرت  ولی چه تضمینی وجود داره که تا اونموقع شوهر نکنه یا دلش یه جا دیگه گیر نکنه؟ ...

درست میگید ولی اگه از ته دلت فک میکنی خوشبختش میکنی برو پیشنهاد بده 

اما سریع عقد نکنید همین 

به نظر من اگه دختری که میخوای بهش پیشنهاد بدی بالا۲۰ سن داره منطقی و باوقار باهاش صحبتی کنی بهتر جواب میده 

زیر ۲۰ هم یکم لوس هستن البته بعضی هاشون من در مورد این دخترا نمیتونم بگم چه جوری پیشنهاد بدی 

میدونی نی نی سایت  تلگرام ، واتساب ، ..... و حتی اینستا  هم هرچقدر هم زرق و برق  داشته  باشن  بازم  بعد  یه مدت دلت و میزنه  میدونی چرا چون همش تظاهر  همش  فقط  رو کم کنی  همش .....  اما اینجا نی نی سایت  ما  خودمونیم  خود واقعیمون  اخه  هیشکی هیشکی  رو نمیشناسیم .  اینجا  نی نی سایت  خواهرانه  بهم کمک میکنیم  درد و دل  میکنیم  اینجا جای خوبیه برا درد و دل  کردن  ما خانوما  حرفایی که تو دلمونه   غصه هامون  حتی وقتی نمیتونیم  به نزدیک ترین کسمون  بزنیم   اینجا راحت  میگیم    ممنونم  نی نی سایتی ها  وقتی با شماها حرف میزنم   اروم میشم   دلم  سبک  میشه  الهی همیشه  باشید 😍    
نه دیگ نشد پسرا دو دسته ان یا میگن این نشد بعدی یا میگن این نشد دیگ هیچی

بهله کاملا درست میگی😶 

اره بخدا ۲۰ سالمه دانشجو لیسانس کامپیوترم دو ترم دیگ تموم میکنم

فنی بودی یا کاردانش؟؟

2706