2726

چند وقتیه از یه دختر خانمی خوشم اومده نمی دونم چطوری حسم رو بگم که بهش برنخوره یا بد برداشت نکنه

اول از همه راجع به خودم یه توضیح کوتاهی بدم از بچگی بچه درس خون بودم الانم از اون آدمایم که با تیپ رسمی میره دانشگاه و میاد تا حالا از این کارا تو کارنامه م نداشتم

ولی مسئله اینجاست از بس سرم تو درس ومشق وکتاب بوده(😂😂😂) تا حالا برام پیش نیومده

در کل خواهشا روشی رو بگید که نتونه جواب رد بده

پ.ن : اگه خدا بخواد ماهم از این مجردی در بیایم

ممنون از همه عزیزان خانواده نی نی سایت

بیا به من پیشنهاد بده   بد هم بر داشت نمیکنم

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از اقایون بپرس اینو 😂

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

رُک بگو :/ 

باهم روزمره صحبت میکنین یا یهویی میخوای بگی ازت خوشم میاد؟

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی   احترام خودتو نگه دار    

اره جون خودت😒

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍

بگو من بهتون علاقه مند شدم میخواستم اجازه ی آشنایی بیشتر بدید 

آدامسی و آدامسی تو مبصر کلاسی تو امتحان فارسی نمره ی بیست میخواستی حالا که شدی رفوزه دلم برات میسوزه گریه نکن زار زار میبرمت شالیزار میفروشمت ۴ هزار ۴ هزار قدیمی خاک بر سر رحیمی رحیمی بیچاره ۴۰۰ تا بچه داره وقتی میره اداره سر کچلش میخواره 

مدرکت چیه درامدت چطوره ماشین خونه داری مامانت بد عروس هست یا خیر دست بزن داری عایا؟زنت برات مقدس تره یا بقیه منظورم خانواده هست اینا رو بگو اگه اوکی بودی برو جلو با کله قبول میکنه و اگه خیر مجبوری دخترمردم و بد بخت کنی بیاد تاپیک سرگذشت نکبت من بزنه

والا

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...
2706