1472
1459
عنوان

چطور به یه دختر خانم پیشنهاد آشنایی بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 5832 بازدید | 451 پست

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436
مستقیم بهش بگو ☹️ یا میزنه تو گوشت میگه من رل دارم  یا دست در دست هم خوشبخت میشین😜

زهی خیال باطل زنا خیلی پیچیده ان

دوستم از یه دختری خوشش میومد دختره با سه تا از دوستاش نشسته بودن اینم رفت بهش گفت😂😂😂😂😂😂😂😂

دختر صاف وایساد تو چشای پسره زل و انگشت وسطشو نشون داد😂😂😂😂🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

بعد که دلیلشو پرسیدم گفتن که دخترا وقتی جلو دوستاشونن بخاطر این که خودشونو سطح بالا نشون بدن جواب رد میدن

‏تو‌ دنیای ما کسی که حرفشو رک میزنه و ادا در نمیاره همیشه تنهاست مردم دنبال بازیگرای شکیل میگردن(:
زهی خیال باطل زنا خیلی پیچیده ان دوستم از یه دختری خوشش میومد دختره با سه تا از دوستاش نشسته ...

دوستت جذاب نبوده 

رد کردن داریم تا رد کردن 

این دختر دوستتو نابود کرد😂

البته که پسرا خیلی در گیر وبند دخترا نیستن؛این پا نداد یکی دیگه!

نه دوستت خیلی متشخص بوده نه دختره؛ کار هردو چیپ واحمقاته

✒کاربر جدیدم به این سویِ چراغ قسم...😂
هروقت بزرگ شدی برو خواستگاری و پیشنهاد بده 

مرسی بابت نظرت 

ولی چه تضمینی وجود داره که تا اونموقع شوهر نکنه یا دلش یه جا دیگه گیر نکنه؟؟؟؟خودتون بگید؟

‏تو‌ دنیای ما کسی که حرفشو رک میزنه و ادا در نمیاره همیشه تنهاست مردم دنبال بازیگرای شکیل میگردن(:
1444
ببشیدا ولی شنیدی میگن گور بابای بعضیا پیش به سوی بعدیا😜

نه دیگ نشد پسرا دو دسته ان

یا میگن این نشد بعدی

یا میگن این نشد دیگ هیچی

مرسی بابت نظرت  ولی چه تضمینی وجود داره که تا اونموقع شوهر نکنه یا دلش یه جا دیگه گیر نکنه؟ ...

درست میگید ولی اگه از ته دلت فک میکنی خوشبختش میکنی برو پیشنهاد بده 

اما سریع عقد نکنید همین 

به نظر من اگه دختری که میخوای بهش پیشنهاد بدی بالا۲۰ سن داره منطقی و باوقار باهاش صحبتی کنی بهتر جواب میده 

زیر ۲۰ هم یکم لوس هستن البته بعضی هاشون من در مورد این دخترا نمیتونم بگم چه جوری پیشنهاد بدی 

درست میگید ولی اگه از ته دلت فک میکنی خوشبختش میکنی برو پیشنهاد بده  اما سریع عقد نکنید همین&n ...

مرسی بابت وقت گذاشتنت ببینیم چی میشه فردا بهش میگم

باز هرچی شد با ما خبرشو بده همین تاپیک  کنجکاویم البته اگه فضولی نیست‌

چشم حتما😂😂😂

اگه اوکی شد همه تاپیک عروسی دعوتن😂😂😂

1474
واقعا ۲۰ سالته لیسانس کامپیوتر داری ؟‌

اره بخدا ۲۰ سالمه دانشجو لیسانس کامپیوترم دو ترم دیگ تموم میکنم

1457