1472
1459

چند وقتیه از یه دختر خانمی خوشم اومده نمی دونم چطوری حسم رو بگم که بهش برنخوره یا بد برداشت نکنه

اول از همه راجع به خودم یه توضیح کوتاهی بدم از بچگی بچه درس خون بودم الانم از اون آدمایم که با تیپ رسمی میره دانشگاه و میاد تا حالا از این کارا تو کارنامه م نداشتم

ولی مسئله اینجاست از بس سرم تو درس ومشق وکتاب بوده(😂😂😂) تا حالا برام پیش نیومده

در کل خواهشا روشی رو بگید که نتونه جواب رد بده

پ.ن : اگه خدا بخواد ماهم از این مجردی در بیایم

ممنون از همه عزیزان خانواده نی نی سایت

‏تو‌ دنیای ما کسی که حرفشو رک میزنه و ادا در نمیاره همیشه تنهاست مردم دنبال بازیگرای شکیل میگردن(:

بیا به من پیشنهاد بده   بد هم بر داشت نمیکنم

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید

والا بلد نیستم😐

لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ » (زمر 53)                   خدایا گفتی ناامید نباش !                                               من روی حرفت حساب کردم ....                                     میدانم روی قولت هستی  ❤

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

بیا به من پیشنهاد بده   بد هم بر داشت نمیکنم

😂😂😂😂باشه 😂😂😂😂

میای بریم سر خونه و زندگی مون؟

‏تو‌ دنیای ما کسی که حرفشو رک میزنه و ادا در نمیاره همیشه تنهاست مردم دنبال بازیگرای شکیل میگردن(:
1475

رُک بگو :/ 

باهم روزمره صحبت میکنین یا یهویی میخوای بگی ازت خوشم میاد؟

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی   احترام خودتو نگه دار    

اره جون خودت😒

🔴🔵🔻🔺به نام خداوند بخشنده بخشایشگر💛ستایش مخصوص خداوندی است که پروردگار جهانیان است💙خداوندی که بخشنده و بخشایشگر است و رحمت عام و خاصش همگان را فرا گرفته ❤خداوندی که مالک روز جزاست.💚پروردگارا! تنها تو را می‌پرستیم؛ و تنها از تو یاری می‌جوییم.💗ما را به راه راست هدایت کن..🙏راه کسانی که آنان را مشمول نعمت خود ساختی😇؛ نه کسانی که بر آنان غضب کرده‌ای؛ 😡و نه گمراهان😔.
1334

بگو من بهتون علاقه مند شدم میخواستم اجازه ی آشنایی بیشتر بدید 

آدامسی و آدامسی تو مبصر کلاسی تو امتحان فارسی نمره ی بیست میخواستی حالا که شدی رفوزه دلم برات میسوزه گریه نکن زار زار میبرمت شالیزار میفروشمت ۴ هزار ۴ هزار قدیمی خاک بر سر رحیمی رحیمی بیچاره ۴۰۰ تا بچه داره وقتی میره اداره سر کچلش میخواره 

والا تنها راهی ک بد. برداشت نمیکنه اینه ک پاشین برین خواستگاری😑

تنبلی تخمدان خیلی شدید دارم اگه شما تجربه داشتین و. درمانش کردین توروخدا بهم بگین!!!بچه دار شدین با تنبلی شدیدتون؟؟راهنماییم کنین ثواب داره😭

مدرکت چیه درامدت چطوره ماشین خونه داری مامانت بد عروس هست یا خیر دست بزن داری عایا؟زنت برات مقدس تره یا بقیه منظورم خانواده هست اینا رو بگو اگه اوکی بودی برو جلو با کله قبول میکنه و اگه خیر مجبوری دخترمردم و بد بخت کنی بیاد تاپیک سرگذشت نکبت من بزنه

والا

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه بهش میگی و نمیفهمه اون دیگه بحث نفهمیدن نیس.....!!!!بحث نخواستنه
1474
خو از پسرای دیگه بپرس

نه باو همه شون لاشی ن اگه من به روش اونا جلو برم دیگه با اونا فرقی ندارم

1450