2733
2734

دیشب زلزله بدی شد از جا پریدم و دویدم سمت در زیر شکمم درد گرفت  اوایل بارداریمه هفته پنجم البته قبلش هم یکمی درد میکرد همش نگرانم نکنه چیزی شده باشه. اونایی که تجربه دارین لطفا جواب بدین😢😢😢😢😢

🖤🖤ایرانم درد میکند🖤🖤

نترس انشاالله چیزی نیست ولی هوشیارباش اگه خالت بد شد زود برو دکترمن حامله بودم از گربه ترسیدم سه متر پریدم هواحیغ کشیدم

کتاب خون های گلم‌ کتابزندگی پس ازمرگ رو اگه نخوندین حتما بخونین😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نگران نباشی هیچی نمیشه همین استرس و نگرانیت خطرناکه 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
2738
اب طلا بخور. مومیایی اگر پیدا کردی بخور. هر وقت ترسیدی همون موقع چیز شیرین بخور همیشه 

انگشترمو انداختم تو اب ولی چیز شیرین نخوردم نیم ساعت بدنم همینجوری میلرزید.

همش نگرانم نکنه چیزی شده باشه

🖤🖤ایرانم درد میکند🖤🖤
نه عزیزم چیزی نشده..خدای نکرده اگه چیزی بشه ادم میفته لک بینی و خونریزی

اخه از اول بارداریم از شیاف استفاده میکنم بخاطر سقط قبلیم.

میگم نکنه بخاطر این نشون نده😢

🖤🖤ایرانم درد میکند🖤🖤

درد زیر شکم که اوایل بارداری طبیعیه شاید ربطی به ترس نداشته

اگه درد غیر طبیعی و لکه بینی و خونریزی نداری هیچی نمیشه نگران نباش

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)
انگشترمو انداختم تو اب ولی چیز شیرین نخوردم نیم ساعت بدنم همینجوری میلرزید. همش نگرانم نکنه چیزی شد ...

نترس چيزی نمیشه. من تو بارداریم از زلزله ترسیدم تازه تنهام بودم و خونه. یه بارم گربه پرید رو پام. 

دنیام بچه هام 🥰  
2706