2726
عنوان

تعبیر خواب دوناش بیان

68 بازدید | 7 پست

خواب دیدم اون گلدونی ک تو خونه داریم ریشه هاش از خاک زدن بیرون و خشک شده منم هرچی خاک میریختم بقیه ریشه ها میزدن بیرون بعدم بهش آب دادم بعدم ک بیدار شدم دیگ

همه بار اول ثبت نام کردن پس انقد نگیدکاربریت یا عضویتت مبارک از نظرم خوشت نیومد مشکل خودته سوال کردی و نظر از قضاوت متنفرم پس ن بکن ن میکنم قبل از هر حرفی یکم فکر کردن بد نیست

هر خوابی تعبیر نداره ،و همیشه تعبیر به خیر کن و صدقه بده و دنبالش نباش

گیاه بیشتر به وضع حالی طرف و خانواده ش ربط داره شاااید موضوعی هست که سعی در کتمان و سرپوشی و یخیالیش دارید ولی ی عده هستن که ول کن ماجرا نیستن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بله عزیزم اگه بتونم جواب بدم  

دیشب خواب می دیدم پسر عموی همسرم( که به شدت با هم صمیمی بودن از بچگی, الان چند ماهه بنا به دلایلی با هم قهر هستن)

من و همسرم و اون شخص جایی بودیم بعد اون فرد رو دیدم کلا دندونای بالا و پایینش کج شدن و زشت بعد یه آدرسی پرسید که همسرم جواب نداد من چون بلد بودم جوابش رو می خواستم بدم که همسرم مانع می شد ولی من بالاخره بهش رسوندم جواب رو .

بعد تو یه قسمتی از خوابم دیدم که دارم لباسای دختر اون شخص رو جمع می کنم. و تا می کردم .تو جایی که بودم

دیشب خواب می دیدم پسر عموی همسرم( که به شدت با هم صمیمی بودن از بچگی, الان چند ماهه بنا به دلایلی با ...

ان شالله خیره ولی طبق چیزی که نوشته شده به بیماری و ناخوشی پی در پی نزدیکانش ربط داره ولی شفا و درمان هست و مشکلی پیش نمیاد در اخر