2737
2734

ببینید اینو گرمی ۱۸۰ خریدم

اینم گرمی ۲۰۰

چجوری میشه تشخیص داد سرمش خوبه؟؟یعنی احتمال سیاه شدن داره؟

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو عکس معلوم نیس. کلا جای مرطوب سیاه میشه

یعنی به ارزونیو گرونیش نیست؟

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!
2731
روچی میخوای بدوزی؟فکر کنم موقع خرید از قیمتش میشه فهمید جنسش خوبه یا نه

برای رومیزی خریدم!جنس ترمم خیلی خوبه!از سرمه ها میترسم

وقتی دوختی کارت کامل ک شد روی سرمه هات لاک برق ناخن بزن سیاه نمیشه

میشه واقعا؟؟؟خرابش نمیکنه مواد لاک برق ناخن؟

2738
عزیزم. منم میخوام برا رومیزیم سرمه دوزی کنم. میشه راهنماییم کنی چ چیزایی لازمه بخرم؟ تاحالا انجام ...

منم مثله شما😁تازه اول کارمه باید ترمه که خریدی لایه چسب کنی پشتشو بعدم طرح بدی چاپ کننو با کاربن پیاده کنی روی لایه چسبو بعدم کوک بزنیو روشو بدوزی از خراری هم سرمه تراش بخرو اون یکی مدلش همینا که عکساشو گذاشتم با مروارید جدا بخر بعدم بگو نخ مخصوصشو میخوامو از عطاری هم موم بخر بذار یکم رو بخاری آب بشه بکش به نخ که نخات پاره نشن!من تا اینجاشو بلد بودم😁

2706