1507
1411
عنوان

وسایل برقی جهاز

| مشاهده متن کامل بحث + 2155 بازدید | 269 پست

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1484
مبارکت باشه عزیزم به دل خوش خوب خریدی قیمتش خیلی خوبه  از کجا گرفتی؟

من بهترین مارکاروگرفتم عزیزم منتها این قیمتای یکسالونیم پیشه ،پلوپزی ک دیویستوشصت گرفتم الان یکوصده

گردنتو کج کنی شورت بگیرن😅😂😂😅😂😅😅😅😅😅 وایی عالی بودددددد من مامانم خودش اصرار میکرد به خودم ...

مامانت که ماجرا دارند 

چقدر خیلی چیزا به مامانم گفتم نخرید رفت بی خبر از من خرید گفت تو هیچی نمی فهمی😅😅😅😅

8
الان سماور خودم کشتم نمی خوام یعنی یه سماوری خریده هیئت می تونم چایی بدم😑 فقط نمونه ایست😅😅😅

منم گفتم سبزی خردکن و چرخ گوشتو سماور نمیخام هی رد شد هی گفت بخر هی گفت هی گفت ازاخردیدم داره روز ب روز گرونتر میشه خریدم دیگه گفتم اینکه دست برنمیداره چرخ خیاطیم ازاین سیاها داشتم گفت نه ژانومه بخریم برات میگفتم نه می‌گفت توعقل توکله ت نیست پس فردا میگن مادرش بش جهاز نداده

1396
چه مارکی  خریدی ک انقد شد؟

دوسال پیش خریدم عزیزم همه رو هم قیمتای خوبی گرفتم اون زمان ب نسبت خودش،زودپزمو کلیپسی آلمانی گرفتم ،پلوپزمو دیجیتال همه کاره ،ولی سبزی خردکنمو متوسط گرفتم بقیه رو همه نه عالی ولی ب نسبت خودش تقریبا گرونترینو گرفتم البته چون ازجاروبرقی بدم میومد اجبارا یه جاروی ارزون گرفتم ک دیویست شد ،گرونترینش چرخ خیاطی بود ژانومه ۸۱۳که یکوصد شد 

دوسال پیش خریدم عزیزم همه رو هم قیمتای خوبی گرفتم اون زمان ب نسبت خودش،زودپزمو کلیپسی آلمانی گرفتم ، ...

پس شما ک گفتین تو گرونی خردیم😐😑

برا جور شدن جهیزیه م و عروسیم  یه صلوات بفرستین😍ممنونممممم. 

همزن هشتادهزار،

سبزی خردکن صدوسی 

آبمیوه گیری و مخلوط کن آسیاب و خرد کن دستی وپلوپز هرکدوم بین دیویستوپنجاه تا دیویستو هفتاد 

زودپز آلمانی قفلی شیشصدوخورده ک الان دوتومنه

1508