2737
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پدر ومادرم مث قبل سالم باشن

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

دکتر شدن

دست نیافتنیه الان برام الکی نریزید سرم....😊💜

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
2738

وقتی پسرم بستری بود آرزوم بود خوب شدنشو ببینم وبگیرمش بغل که ندیدم البته بغل گرفتم ولی فقط جنازشو

مرد کوچک آسمانی ...شیرینی حضورت چه زود به کاممان تلخ شد .
اینکه بتونم دست ام بزارم کنتر صورت زنم ارومش کنم صورتش یخ زد گرمش کنم.

چرا دست نیافتنی؟دستتون مشکلی داره

صورت زنتون؟

زن ندارید؟

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
وقتی پسرم بستری بود آرزوم بود خوب شدنشو ببینم وبگیرمش بغل که ندیدم البته بغل گرفتم ولی فقط جنازشو

عزیزم😳😳😳

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

وای خدای من قلبم تیر کشید از خوندن پستت😥😥

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔
یبار دیگ مادربزرگمو ببینم این دست نیافتنی هس گلم

میبینی عزیزم نه لزوما توی این دنیا

منم آرزو دارم یبار دخترمو بغل کنم و یه دل سیر نگاش کنم

میشه واسه رسیدن به خواسته هام یه صلوات بفرستی
2706