2726

من هفت هفته و پنج روزمه، بهتون بگم ۷۲ ساعته یه چیکه ابم نخوردم باورتون میشه؟

حی یه نصف استکانابم بخورم یه ربع بعد بالا میارمش دیگه حتی قرص اهنمم نمیتونم بخورم

صبح تا شب اوق میزنم حتی با معده خالی خالی ☹️

دارم میمیرم اصلا نمیدونم چجوری سرپام نگین قرص ضد تهوع بارداری بخور چون دکترم تجویز نکرد گفت تحمل کن

چیکار کنم خیلی سختمه خیلی در عذابم حتی فکر کردن به غذا یا اسم یه غذایی جلوم بیاد بازم اوق میزنم 😰😰😰

به سختی به دستش اوردم. خدا دامن همه منتظرهارو زود زود سبز کنه انشالله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فقط تحمل ، منم تا هفته ۱۲ همین بودم   ولی از هفته ۱۲ به بعد خوب شدم ، فقط سعی کن چیزای مقوی حتما بخور ، سه شیره  ، مغزیجات ، یکم میوه ، غذا مهم نیس ، اینا واسه مغز بچه خوبن

قرص بخور من تا ماه چهار اینطوری بودم هفت کیلو کم کردم 

دارو خوردم  خوب شدم

اون قرصه تهوع مخصوص بارداری   از جفت رد نمیشه وضرر نداره 

دیمترون بود اسمش 

به دکتر بگو 

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو

نباید اجازه بدی گرسنه بمونی گرسنگی معده رو تحریک میکنه 

کم کم بخور و به مقدار خیلییی کم... یهو و به مقدار زیاد نخور

چیزای خشک و شور بخور

صبح که پاشدی همین که از جات پاشدی یه بیسکوییت بذار دهنت مزه مزه کن آروم آروم بخور 

بعد از غذا آدامس نعنایی بخور

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)
والا من رفتم دکتر بهم دمیترون گفت بخور هر ۱۲ ساعتی  خواهرم هم یه شهر دیگه دکترش بهش داد عجب دک ...

نمیدونم بخدا دکتر سختگیریه کلا با دارو هم میونه خوبی نداره

منم این وسط دارم تلف میشم

والا من رفتم دکتر بهم دمیترون گفت بخور هر ۱۲ ساعتی  خواهرم هم یه شهر دیگه دکترش بهش داد عجب دک ...

من که از ترسم هیچ قرصی نخوردم ، الانم که هفته ۲۲ ام خوشحالم که نخوردم ، فقط تا جایی که شد چیزای مقوی خوردم

فقط تحمل ، منم تا هفته ۱۲ همین بودم   ولی از هفته ۱۲ به بعد خوب شدم ، فقط سعی کن چیزای مقوی حتم ...

بخدا تو بگو یه چیکه اب نمیتونم بخورم ادرارم ببخشید از کم ابی بدنم دیگه نارنجی شده

حالا شما میگی چیزای مقوی! اصلا نمیتونم

من که از ترسم هیچ قرصی نخوردم ، الانم که هفته ۲۲ ام خوشحالم که نخوردم ، فقط تا جایی که شد چیزای مقوی ...

الان تهوعت قطع شده کاملا؟

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)
2706