2733
2734
عنوان

کندی رشد موی سر؟!😞

529 بازدید | 19 پست

کسی دلیلشو میدونه؟

قبل از زایمانم خیلی خوب و عالی بودن اما مسئله اینجاست که دخترم 2 سالشه الان باید به حالت عادیشون برگشته باشن؟

🍀🍀🍀🍀تو همون شبدر 4 برگ منی🍀🍀🍀🍀عزیز دل مامان💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بیوتین المانی بخور.

سبوس برنج یخور.

انجیرخشک بخور.

روغن اَملا بزن مععععععععرکس واسه رشد قدی مو.همه جاهم گیرمیادقیمتشم 15تومنه اندازه 10دفعه میشه من ی روزدرمیون س چارساعت میزارم ومیشورم.

دیدی یال ودم اسب چقه قشنگه واسه این روغناییه ک بهشون میزنن

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.
بیوتین المانی بخور. سبوس برنج یخور. انجیرخشک بخور. روغن اَملا بزن مععععععععرکس واسه رشد قدی مو.هم ...

واقعا آنقدر تاثیر داره؟

باید به ریشه بزنی یا فقط ساقه

2738
واقعا آنقدر تاثیر داره؟ باید به ریشه بزنی یا فقط ساقه

اره خییییلی من ازارث موی خوب محروم بودم خخخ ولی الان عاشق موهامم مخصوصا وقتی میبافم.سراول ماه های قمری سر موهاتونو خیلی کم کوتاه کنین .اول ماه نشونه رشدونموه برامن ک خیلی اینکارنتیجه دادوتورشدش تاثیرداش.

اگ جنس موهاتون خشکه ب ساقه زیادنزنین ک بدترمیشه.ب ریشه بزنین ی کم بوش اذیتتون میکنه نایلون بکشین حله.زودم باهاش خواب میرین.

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.
اره خییییلی من ازارث موی خوب محروم بودم خخخ ولی الان عاشق موهامم مخصوصا وقتی میبافم.سراول ماه های قم ...

مرسی عزیزم❤

بیوتین المانی بخور. سبوس برنج یخور. انجیرخشک بخور. روغن اَملا بزن مععععععععرکس واسه رشد قدی مو.هم ...

این روغن املا برای پرپشتی مو و ضخیم شدن مو هم خوبه؟ اصل و غیراصل داره یا نه؟

خدا جونم اسمت چه برکتی داره🤩
این روغن املا برای پرپشتی مو و ضخیم شدن مو هم خوبه؟ اصل و غیراصل داره یا نه؟

این اصلشه.پرپشتی وضخیم شدن بایداول ازدرون درست بشه یعنی داخل بدن اوکی بشه بعدش خودشو نشون بده ولی برلی حجیم شدن موقت مو حناوروعن نارگیل میزدم

دستت طلا....عطاریا دارن؟؟

اره همه جاگیرمیاد مخصوصا جنوب یااین مغازه قدیمیا .رنگش سبزه و بوی عطر تندی داره

2706