2737
2734
عنوان

پری نامنظم و جواب بی بی چک لطفا راهنماییم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 20544 بازدید | 45 پست
باردار نشدی شما

اره عزیزم این هفته میرم برا سونو ان تی انشالله مشکلی نباشه خیلی استرس دارم

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه علایمی داشتی و کی بی بی زدی

هیچ علائمی نداشتم دویا سه روزبعداز عقب انداختن بیبی زدم فوری خط انداخت فقط چند روز حالت پریودشدن داشتم همش منتظر بودم پریود بشم

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
ممنون همچنین گلم ...نه کتابو خط به خط بخون  ..تابلوا رو سر سری نخون چندتا تستم توی سایت درایو ت ...

عزیزم کلاسی  رو ۲۹زدم از ۳۰😍.اخه با مربی آقا خیلی معذب میشم لزوما همه مربیای خانومم بدنیستن.امیدوارم قبول شیم همون بار اول🙏

2728
عزیزم کلاسی  رو ۲۹زدم از ۳۰😍.اخه با مربی آقا خیلی معذب میشم لزوما همه مربیای خانومم بدنیستن.ام ...

عالی زدی افرین ..انشالله که قبول میشی همه رو راحت.

هیچ علائمی نداشتم دویا سه روزبعداز عقب انداختن بیبی زدم فوری خط انداخت فقط چند روز حالت پریودشدن داش ...

سلام 

میدونم خیلی گذشته ولی چون منم پری هام بین ۱۹ تا ۲۷ روز متغییره و امروز روز ۲۳ ام دوره ام هستم و چن روز هست بی بی میزنم همش منفی میشه حتی امروز هم زدم بازم منفی شد

شما هم قبلش میزدی و منفی میشد؟ مال من خیلی خیلی منفیه فقط یک خط پررنگ نه هاله ای نه هیچ؟

شما چند روز گذشت بی بی زدی؟ قبلشم زده بودید؟ و منفی بودنش چطور بود؟ میشه کاملا منفی باشه و بعد مثبت

سلام  میدونم خیلی گذشته ولی چون منم پری هام بین ۱۹ تا ۲۷ روز متغییره و امروز روز ۲۳ ام دوره ام ...

سلام  ..من اون موقعه اصلا اقدام به بارداری نکرده بودمو فکر کردم ناخواسته باردارشدم و همش فکرو خیال خودم وتوجه میکردم به علائمی که همیشه قبل پریود داشتم اما دقت نمیکردم بیبی هرچی زدم هم اون ماه هم ماهی که توی اقدام بودم منفی میشد حتی بااینکه عقبم مینداختم منفی میشد ماهی که اصلا انتظار نداشتم و بیخیال بودم وتوجه به علایم نداشتم دوروز یا سه روز بعداز عقب انداختن مثبت شد سریع هاله میندازه اگه مثبت باشه اگر منفی باشه منفیه دیگه مگه اینکه لانه گزینی دیر انجام بشه چند روز بعد بزنی مثبت باشه

2738
سلام  میدونم خیلی گذشته ولی چون منم پری هام بین ۱۹ تا ۲۷ روز متغییره و امروز روز ۲۳ ام دوره ام ...

بنظرم  اگر توی اقدامی فقط ارامش داشته  باشو خودتو حتما ملزم نکن که اون ماه بارداربشی چون وقتی استرس داری باعث میشه پریودت نامنظم بشه  و هی عقب بیوفته باردارشدن سعی کن خودتو بایه کارمهمتر مشغول کنی که هی درگیر علامتا و بیبی چک نشی تا روزی که عقب بندازی ...یادم رفت بگم من قبل از اینکه بیبی چک بزنم روزی که میخواستم پریود بشم لکه بینی داشتم لکه خیلی کمرنگتراز خونه  ...

بنظرم  اگر توی اقدامی فقط ارامش داشته  باشو خودتو حتما ملزم نکن که اون ماه بارداربشی چون و ...

ممنون عزیزم که توضیح دادید

آره ظاهرا باید بیخیال شم ولی بیخیالی خیلی سخته اما باید سعیمو بکنم

ن گلم من تازه بعد موعدمم منفی میشد  تا اینکه۲۰  بعد از موعدم (۲۰ روز بعد از عقب انداختن)ب ...

توروخدا راست میگی؟؟؟ من امروز موعدمه دمای بدنم از دیروز بیشتره ولی بیبی چک منفی اما همچنان سینه هام تیر میکشن ۶ روزم هست دوفاستونو قطع کردم از بلاتکلیفی متنفرم...

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر تو شدن بهترین کاری بود که در زندگی کردم🌱
ممنون عزیزم که توضیح دادید آره ظاهرا باید بیخیال شم ولی بیخیالی خیلی سخته اما باید سعیمو بکنم

خواعش میکنم اره سخته مگه اینکه ناخوداگاه حواس پرت بشه وگرنه نمیشه بهش فکر نکرد منم خورد به خونه تکونی عید که حواسم نبود  انشالله که این ماه نتیجه بگیری و باردار بشی 

2706