2737
2734

دوستان بیاین از خاطرات زمانی که بله رو دادین بگین ...اگه سوتی دادین یا چیز بامزه ای یادتون میاد تعریف کنید ...

من خودم مجردم البتتته .میخوام یاد بگیرمم    

شوهر من فک میکرد وقتی از اونم میپرسن باید تا سه بتر بله نگه🤣🤣🤣

یهو عاقد گفت اقای داماد وکیلم داماد جواب نمیداد نگاش کردم گفت مگه نباید دقعه سوم بگم؟🤣🤣🤣🤣🤣

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهترین خاطره من واسه بله گفتن مربوط میشه به دیشب😊😊که زن داداش دار شدم خانم خوشگله بله گفت،اخی چقدر واسه داداشم خوشحالم😍😍😍از دیشب خواهرشوهر شدم😈😈

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
2728

خاله من خیلی استرس داشت

همون باره اول ک عاقد پرسید ، داشت میگفت بله😂😂

ک عاقده خیلی باحال بود گفت عه عروس خانوم زیر لفظی نمیخای؟!😐😂

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕

من گفتم بسم الله رحمن الرحیم با اجازه از ساحت مقدس آقا امام زمان و مادرمون حضرت زهرا و پدرو مادرم و بزرگترای مجلس بله ولی کاش امام زمان اون لحظه زبونمو لال میکرد و میگفت نگو غلط کردم😭😭😭

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
شوهر من فک میکرد وقتی از اونم میپرسن باید تا سه بتر بله نگه🤣🤣🤣 یهو عاقد گفت اقای داماد وکیلم دام ...

چه بامزه .حتما همه خندشون گرفته از اینکار اقا داماد  خوشبخت بشی عزیزم

2738
شوهر من فک میکرد وقتی از اونم میپرسن باید تا سه بتر بله نگه🤣🤣🤣 یهو عاقد گفت اقای داماد وکیلم دام ...

زیرلفظی هم میخواسته حتما😂😂😂

خانه ات را باد برد..توهنوزم نگران وزش باد در موی منی؟؟؟

من بله رو با یه شعری دادم شوهرمم فکر میکرد از رسوم عقده و اونم باید شعرو تکرار کنه کلی زور زد اخرشم نتونس بله خالی گف

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!

میخاستیم نامزد کنیم پدربزرگم میخاست محرممون کنه گفا بگید قبلتوم عربی بگید نگید قبول میکنم😑😐مام فقط گفتیم قبلتوم بعد گفتن بله روگفتیم اینجوری بگید میتونستین ازبقیه اجازه بگیرید 😐مثلا بااجازه بزرگترا واینا

یاسر عقد شوهرم هول کرده بود گفت بااجازه حضرت ن حضرت فاطمه و بقیه چیز خانواده و بقیه بله😂

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
من گفتم بسم الله رحمن الرحیم با اجازه از ساحت مقدس آقا امام زمان و مادرمون حضرت زهرا و پدرو مادرم و ...

جوگیرکی بودی تو😄

حرفی که توی عصبانیت زده میشه  توآرامش بهش فکرشده  پس ساده ازش نگذر😔        
2706