2733
2734
عنوان

فروش خونه

128 بازدید | 12 پست

ما یه خونه فروختیم به متراژ بالا حالا یه چیزی هست که منو خیلی به شک انداخته اینکه حیاط احتمالا سی متر از اون چیزی که تو سند هست کمتره من یه دختر نوجونم بنظرتون خودم به خریدار پیام بدم مامانو بابام فک نکنم اینکارو بکنن بگم متر کنه حالا من نمیدونم چجوری بگم بهشون اینم بگم  و اینکه نزدیک شش ماه خونه رو فروختیم بعد اینکه خونمون قبلا قدیما تو سیل گاه قرار داشته ولی چند سالی هس سد بستن کنارش البته اگه سد بشکنه اب اونجا راه پیدا میکنه بنظرتون کار اشتباهی کردیم البته ده تومنم بهشون تخفیف دادیم 

بنظرتون این معامله درست و شرعی بودعه اون سی مترم در حد شکه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از دفتر مرجع سوال کن. بنظرم اول باید با خونوادت مشورت کنی

خدای من ازت ممنونم به خاطر همه خوبی هایی که به من کردی و من عاشقانه دوستت دارم و از صمیم قلبم ازت میخوام که دستهایم را در میان هیاهوی زندگی رها نکنی.
2738
بله

شهر کوچیک زندگی میکنید؟ چرا نیومدن؟ کار بدی کردن نیومدن . من توشهرداری کار میکنم .باید بیان . علاوه بر متراژ همه چی ور بررسی کنن و اقعا متاسفام .البته باید دفتر خونه میفرستاد برای استعلام شاید نفرستاده نمیدونم

شهر کوچیک زندگی میکنید؟ چرا نیومدن؟ کار بدی کردن نیومدن . من توشهرداری کار میکنم .باید بیان . علاوه ...

ما تو روستا زندگی میکردیم متراژ خونمونم هفت صد و سی و یک تو سندعه ولی فکنم در اصل هفت صدعه

ما تو روستا زندگی میکردیم متراژ خونمونم هفت صد و سی و یک تو سندعه ولی فکنم در اصل هفت صدعه

به خونوادت بگو . بزار متر کنن یا به کسی میگن بیاد . البته بگن خانه های روستایی متراژ کهشون اگه سند باشه دقیقه نکران نباش

به خونوادت بگو . بزار متر کنن یا به کسی میگن بیاد . البته بگن خانه های روستایی متراژ کهشون اگه سند ب ...

حالا ما باید جریمه روزی بیست تومنم بدیم میشه سه خورده ای

اخه تو قرارداد گفته هر گونه تخلف