2726
عنوان

دوستم اسم پسرشو میخواد بذاره هم اسم

| مشاهده متن کامل بحث + 622 بازدید | 27 پست
بذاره با نذاره معلومه تو فکرشه. والا من از کسی بدم بیاد از صد متری ببینمش فرار میکنم چه برسه اسمشو ...

ترکی؟

بدش نمیاد که خوششم نمیاد بی تفاوت 

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو

واقعن به کسی ربطی نداره ایشون اسم بچشو چی میخواد بزاره

تا کی باید حرف مردم تو زندگیمون دخیل باشه...

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دوست پسر سابق منم اسم دخترشو گذاشته هم اسم من .

چون قبلا گفته بود که دختر دار بشم اسم تو رو میزارم رو دخترم .

ولی بازم من  میگم شاید زنش خوشش میاد از این اسم

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد
نه محمد خالی بود

وا ن بابا محمد ک زیاده بزاره محمد طاها

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 
اسم عشق قبلی من محمد بود. اسم پسرمو گذاشتم محمد ن بخاطر اون .نذر کرده بودم. اخه چ ربطی دارع؟؟

سلام عزیزم با احترام شعر داخل امضات درستش اینه 

منم و این صنم عاشقیو باقیه عمر 

دوست داشتی تصحیحش کن 

روز خوش❤😊

برای رسیدن به ارامشت صلوات فرستادم گلم😘

کیاشا خان شاه قلب مامان و بابا به تخت نشست 🤴                       منnorajoon هسدم😎دعا کنیدخوشبخت بمونیم💓                
ترکی؟ بدش نمیاد که خوششم نمیاد بی تفاوت 

ینی چی چه ربطی به ترک بودنش داره؟

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞
نه ترک چرا؟

به خاطر با که گفتی

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو