2410
2553

کسی که قبلا دوست داشت

اسم اون شخص محمد بود

اسم پسرشم که در راهه محمدطاها

میگه اون فراموش شده  و صرفا اسم محمدطاها رو دوست دارم

ولی یه ترسی که داره اینه که بعدا اون بشنوه و فکر کنه به خاطر اون گذاشته

آیا کار درستی ست یا خیر

ولی اینو منم شاهدم حتی قبل ازدواج عاشق اسم محمد طاها بود

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو

نه بابا. چیزی که زیاده ممد. بگو بذاره

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اسم دوس پسرش محمدطاهابود؟

نه محمد خالی بود

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو

بذاره با نذاره معلومه تو فکرشه.

والا من از کسی بدم بیاد از صد متری ببینمش فرار میکنم چه برسه اسمشو بردارم...

اصلا خوشم از این اخلاقا نمیاد

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
2714

اسم عشق قبلی من محمد بود.

اسم پسرمو گذاشتم محمد ن بخاطر اون .نذر کرده بودم.

اخه چ ربطی دارع؟؟

انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳         بدرک که اونی که من میخامو نمیشه.     بدرک که مشکلاتم سرب فلک کشیده.      بدرک که برادرامو پدرمو ازم دریغ کردی سلامتیشونو گرفتی.          بدرک که مشکلاتم تموم شدن نداره.بدرک که هرچی خاستم برعکس شد.....    بدرک که خدا تنها پناهم پدرمو ازم گرفت..پدرم زندست امااااااااااااااا............           از خدا یه چی میخام فقط خدایاااااااااااااااااا دیگه نامردی نکن تمام دلخوشیم پسرمه..اونو ازم دریغ نکن.......بدرک که باید مدام سرکوفت بخورم....................از نگاه👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀 طعنه بار مردم بیزارم..... اگه خدایبی خودت خداییییییی کن.تامام..😌😌
خب من بودم این کارو نمیکردم چون بالاخره هروقت بچمو صدا میزنم اون ادم هم میاد جلو چشمم و این خوب نیست ...

من اسم دوس پسر الان و قبلیم یه چیزع...دقیقا همینطوری میشه آدم

2706