2733
2734

سلام بچه ها یه سوال دارممم. اگه لکه بینی بخاطر بارداری خارج از رحم باشه، مصرف شیاف پروژسترون بازم لکه بینی رو از بین میبره؟ یا ربطی به اون نداره ؟؟؟ 🤔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه صدرصد خارج رحمی هست اصلا و ابدا شیاف نذار جاشو محکم میکنه 

نه اصلا مطمئن نیستم. بتامم نرمال بالا میره. ولی هفته چهار سونو واژینال چیزی معلوم نشد ضخامت رحمم کم بود ۷ میلیمتر. لکه بینیم از بین رفته ۲ روزه شیاف میزارم. نگرانم لکه‌بینیم بخاطر خارج از رحم‌ بودن باشه

2731
ep خیلی گستردست...از بین میبره...اما بیشتر مواقع همراه با درده...چرا به ep شک داری؟؟؟؟

آخه لکه بینی داشتم هفته چهار بتام ۳۸ بود سونو واژینال چیزی معلوم نشد ضخامت رحمم کم بود ۷ میلیمتر. ۴۸ ساعت بعدش بتا شد ۹۸. الان لکه بینیم از بین رفته ۲ روزه شیاف میزارم. نگرانم لکه‌بینیم بخاطر خارج از رحم‌ بودن باشه

2738
بله وقتی دید که بتا نرمال بالا رفته بهم شیاف داد. ولی‌بخاطر کم بودن ضخامت رحمم نگرانم

نه بابا نگران نباش لکه بینی خیلیا دارن...خواهر من خارج رحمی بود درد شدید داشت

از دیگران شکایت نمی‌کنم..بلکه خودم را تغییر می‌دهمچرا که کفش پوشیدن راحت‌تر از فرش کردن دنیاست.

بتا 2 برابر شده...چون تو واژینال چیزی دیده نشده...احتمال ep کمه...به حساب عدد بتا...سن باردایت خیلی خیلی کمه...یعنی لقاح یا دیر انجام شده یا اینکه به خاطر نازکی دیواره رحمت...کمی مشکوکی...اما نع به ep...باید صبر کنی و دعا...صبور باش...ep اکثرا درد داره...دردهای زیر شکمی...به طرفین...نگران نباش...شیافهاتو بزار...

به هر آنچه بخواهد...من راضیم...😊
نه بابا نگران نباش لکه بینی خیلیا دارن...خواهر من خارج رحمی بود درد شدید داشت

آره شنیدم دردش شدیده ولی یکم که بگذره دردش شروع میشه از هفته ۶ به بعد مثلا. نمیدونم عزیزم دعا کن برام سالم سر جاش باشه‌ ممنون گلم ❤️❤️❤️

بتا 2 برابر شده...چون تو واژینال چیزی دیده نشده...احتمال ep کمه...به حساب عدد بتا...سن باردایت خیلی ...

مرسی عزیزممم. سونو و بتای اولی رو ۲۲ یا ۲۳ سیکل انجام دادم. یعنی ممکنه چون زود بوده ضخامت رحم کم باشه؟؟

درد خاصی هم ندارم. دل درد و کمر درد مثل پری دارم پهلوهامم بیشتر سمت چپ گاهی تیر میکشه ولی شدید ...

عزیزم بخدا الکی داری به خودو جنینت استرس وارد میکنی

همه چیز طبیعی پیش میره به امید خدا

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.
2706