2410
2553

چند روز پیش خواب دیدم پدرشوهر سابقم زد زده التماس که شوهر سابقم برگرده

اونم برگشته اما مثل قبل نیست خیلییییییی فرق کرده و مهربون تر شده

امشبم خواب خواهرشوهرسابقمو دیدم دیدم من میرم بچه شو ازش میگیرم میدم به مادرشوهرش اونم به من چیزی نمیگه فقط گریه میکنه گریه

بعدشم بهم پیام میده برم پیشش کار دارم منم میگم نمیتونم

اما تو خوابم همه ش نگرانه و گریه میکنه

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو

تو فکرشون نیستم هم وزنم طلا هم بدن برنمیگردم

نمیدونم این خوابا چند شبه چرا میبینم

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
لابد پشیمونن که از دستت دادن  میخوان صحبت کنن که برگردی

شاید ولی صد سال سیاه نمیخوام همچین فکر کنن

خدا  کمکت کنه‌که فراموشش کنی چرا جدا شدی

خیلی وقته فراموش شده

بد دل بودنش

استقلال نداشتنش

جوشی بودتش

و .....

خوابه دگ حتما در طول روز فک میکنی ب گذشتت شب خوابشو میبینی عزیزجان..بقول ی مثالی آدم چیزیو ک بالا او ...

عزیزم اصلا در فکرشون نیستم طول روز

2714