2737
2734

برای کنار سالن میخوام که ترمهو یه پارچه بلند بکشم روش!ترمم یک متریه مربع!میخوام سرمه دوزی کنم!چند سانتش باید بیفته پایین؟

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!
اگ بدونی عنوان تایپیک رو چی خوندم هنگ میکنی

منم همینطور😆

تاعشقم پشتمه💋💋دنیاتومشتمه✊✊........عزیزم میدونم ک خدا ب این زودی ماروهم مامان وبابا میکنه👦💏👪        دلخوشی ینی::پدرومادر بشی ولذت عشق رو با نگاه کردن ب نینی بچشی😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
Ghotro  Ghatar خوندم و همش میگم یعنی چی قطرمیز گرد

🤣🤣🤣🤣از دست این فارسیه نوشتاری منم همیشه اشتباه میخونم یسری کلماتو🤣🤣🤣🤣

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!
واقعا؟؟؟؟🤣🤣🤣🤣

ب خدا

تاعشقم پشتمه💋💋دنیاتومشتمه✊✊........عزیزم میدونم ک خدا ب این زودی ماروهم مامان وبابا میکنه👦💏👪        دلخوشی ینی::پدرومادر بشی ولذت عشق رو با نگاه کردن ب نینی بچشی😢😢😢
ب خدا

معلومه همه خوابیم😁وایی مغزمو به خودش مشغول کرده همش!بیخودی

2738
من خوندم کشوره قطر میزگرد تشکیل دادن برا زلزله ک اومده 😂😂😂

چه قوه تخیلییییی🤣🤣🤣🤣🤣🤣

اخه زلزبه استرس داده بهم تو نمیدونی چی میکشم😞

چرا؟؟؟؟مگه چقدر خسارت داده؟من تازه خوندم!تو منطقه شماهم اومده؟

ن عزیزم 6 ریشتر بوده پسرم پیشمه بخاطره اون استرس دارم

آخیییییی مثله من!منم همش بخاطر پسرم استرس میگیرم الان گفتی زلزله ترسیدم داشتم فکر میکردم خدایی نکرده اومد چکار کنم!