1464
1411

اگه دنبال قیمت کامپوزیت هستین 

یه سر به ما بزنید

کجا مسافرین؟؟؟

اردبيل موقت اومديم😭😭

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                     وزن اولم ٧٦ وزن الان ٧٣،هدف اولم👈٧٠،هدف دومم👈٦٥،هدف سومم 👈٦٠ ،هدف نهايي58❤️
1436
من سر کرمانشاه انقدر ترسیده بودم  الان چرا نمیترسم  وای بخاطر دخترام موندم بخابم یا ...

من که نمیخوابم امالان داره اخبار میده همشم الکی پلکی حرف میزنن میشینم بالا سر بچم یه تکون حس کنم میپرم،میرم،بیرون

ما رفتيم بيرون يكم آروم سد برگشتم همه چي جمع كردم از پتو گرفته تا لباس گرم و نان و شارژر و شناسنامه ...

ما بیرون نرفتیم همینجوری نشستیم نگاش کردیم تموم شد

آرزوی به  آرامش رسیدن همه خانمهایی که تو زندگی اذیت شدن رو دارم نه طلاق.
8
وای اونجا انگار بدتر ازتبریز لرزیده حق داشتین بترسین😣

خيلي خيلي بد بود واقعا هنوزم دارم ميلرزم😔😔😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                     وزن اولم ٧٦ وزن الان ٧٣،هدف اولم👈٧٠،هدف دومم👈٦٥،هدف سومم 👈٦٠ ،هدف نهايي58❤️
ما بیرون نرفتیم همینجوری نشستیم نگاش کردیم تموم شد

نه ما رفتيم بيرون ولي همه چي گذاشتم جلوي در خداي نكرده اگه لرزيد وسايل داشته باشيم لااقل

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها ازمیانه کسی نیست اینجا

منم

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا نکشتت انقدر خندیم شوهرم بیدارشد😐😐😐😐😐😐😐😐😐خوب نخند دهنتو ببند دهنتو ببببببند  تیکر عید یا خداااااااااااااااا😱😱😱😱😱وزنشروع ۷۸💙💙💙وزن الان ۷۱٫۴۰۰ 👈 ۷۰٫۳۰۰ 👈 69/300👈۶۸/۶۰۰چاقی خرِ گاو منِ سوارش میشم منو میبره 😇😇
1476
نه ما رفتيم بيرون ولي همه چي گذاشتم جلوي در خداي نكرده اگه لرزيد وسايل داشته باشيم لااقل

نه نترس دیگه تموم شد  فقط پس لرزس

آرزوی به  آرامش رسیدن همه خانمهایی که تو زندگی اذیت شدن رو دارم نه طلاق.

الان برگشتیم خونه اما اماده باشیم

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂😂 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁        هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
زلزله نگار

اسم دقیقش همینه گلم؟

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕
الان برگشتیم خونه اما اماده باشیم

سلام شماهم اردبيلي آره؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1514