2733
2734
عنوان

کی سقط داشته بیاد

308 بازدید | 27 پست

ما هنوز عقد هستیم و من امروز فهمیدم ۶ هفتس حامله ام

هنوز نرفتیم خونه خودمون چون پدرش تازه فوت شده چهلمش هم نرسیده نمیتونیم زود عروسی بگیریم، شرایط اینکه بی سروصدا بدون مراسم عروسی بریم سرخونه زندگیمون نداریم

کسی جدیدا سقط کرده هزینه امپول یا قرصش چقدره؟ یه کمی راهنمایی کنید مرسی

توروخدا بدو بیراه نگید و قضاوت نکنید به اندازه کافی دلم شکسته هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من الان میگم کاش تو نامزدی باردار میشدم..آخ چن ماهه منتظرم😢😢😢😢😢😢

تاعشقم پشتمه💋💋دنیاتومشتمه✊✊........عزیزم میدونم ک خدا ب این زودی ماروهم مامان وبابا میکنه👦💏👪        دلخوشی ینی::پدرومادر بشی ولذت عشق رو با نگاه کردن ب نینی بچشی😢😢😢
جرا باید بد و بیراه بگن و قضاوت کنن؟؟جرم که نکردی عزیزم تازه بنظرم سقطش نکن و دنیا بیارش حرف مردمم ب ...

اصلا شرایطش رو نداریم حتی نمیتونیم فعلا یه خونه زیر زمین اجاره کنیم جهازم اماده نیست از عهده بچه برنمیایم، جفتمون بی تجربه بودیم ناخواسته اینجوری شد فقط میخوام هزینه اش بدونم چجوریه و درد اینا زیاد داره یا نه

2738
اصلا شرایطش رو نداریم حتی نمیتونیم فعلا یه خونه زیر زمین اجاره کنیم جهازم اماده نیست از عهده بچه برن ...

بیش از حد اندازه درد داره.این قرصایی ک یواشکی میفروشنم 800-900 مبشه فک کنم. ولی اگه میتونی حتما برو پیش دکتر تا 2 تومن حساب کن

فقط میتونم بگم حیفه..

خیلییم درد میکشی

تاعشقم پشتمه💋💋دنیاتومشتمه✊✊........عزیزم میدونم ک خدا ب این زودی ماروهم مامان وبابا میکنه👦💏👪        دلخوشی ینی::پدرومادر بشی ولذت عشق رو با نگاه کردن ب نینی بچشی😢😢😢

درسته ک گناهه ولی اینجا شرایط زندگی فرق میکنه اولین کسایی ک سرزنشش میکنن خانوادش هستن و بعدش نامزدش.اگه شرایطشو از لحاظ اینکه بدونی حمایتت میکنن داری نگهش دار

2706