1507
1411

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1473

وای ترکمنچای ک رو ویبره اس😓

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ی درا رو بستم✋ کسی رو جاتو نذارم❤👉 بیا بی معرفتم تو یه دری وا کن برا من😔 هر کی میپرسه میگم مرده برام این طرفا نیس😞 ❌😭میدونی تو دل واموندم ولی این خبرا نیس💔💔😭نیلای در خطر ترکیدگی 🤕⚠️💣💥مکن ای صبح طلوع مکن ای صبح طلوع 😭😭😭😭😭فییییین😢🤧یک  عدد عشق تیکرم تیکر یلداس 🍉😍 هی انار انار  یار دردونه از فردای خود کسی چه میدونه💃💃اوه اوه😂جو زده شدم عاقو🙈 بعد اون تیکر کریسمسه😎🎅🎄🎆🎇✨🎄🎄🎁 و انتظار برا کادوهای بابانوئل😍 بعد ارون تیکر ۴۱ سالگرده🇮🇷 انقلابه😁 بوی گل و سوسن و یاسمن آید🍃 دیو چو بیرون رود فرشته درآید🍃😐🤐خا...بگذریم بعد ازون تیکر ۲۴ سالگرد سینگلیمیه😑 و باز ولنتاین به گوری دیگر😢💔 ای خدا منم خرس🐻 و شکلات قلبی❤😍😋 موخواااام😢😭😭😬 ای الهی هر کی که میخنده ولنتاین شکلات کات کردنشو بخورم😂 خب باز بعد از اون تیکر چهارشنبه سوزیه😝💣💥🔥🏃‍♀️🎇🔥🔥👫🔥👭 🎆تق تق فشفشه فاصلمون کم بشه 💃 هیزوم و نفت و آتیش🔥💃🔥🔥🔥دوستت دارم خداییش😬  بعد ازون میریم سراغ عمونوروز😂 و تیکر شروع عید😎🍎و نوبت میرسه به جینگولک بازی های احسان خوجله و 🐡 یا مقلب خوندنای 😁بهنام بانی😂 🍃🍃بعد ازون نوبت میرسه به 🙄تیکر سیزده به در یا بقول ننم😂سینزده به در و کوفت کردن تعطیلات عید😎 بعد ازون تیکر به وقت ماه رمضون و لحظه شماری برای دیدن اشکهای احسان خوجله😁😂 بعد ازون تیکر یدالله اس😝🍉 اولین روز تابستون در نزد ما یدالله نام دارد😁جهت حمایت از حقوق اقایون بر وزن یلدا 😂 بعد ازون تیکر تولد خدای جذتبیت یعنی منه😌😍۱۸ مرداد😜 کادوهاتونم آماده کنید کارت سوخت و بشکه بنزینم 😂جهت رفاه حال ما در سفرهای تابستانی پذیراییم 😑بعدازون هوا هوای چس ناله  و شکست عشقیه😂 یعنی تیکر پاییز🍁🍂پروفایلمو کیا در جریانن😪😁😂😜
1334

گلم این ۳ ریشتر ۲ ریشترا خیلی خوبن 

انرژی زمین تخلیه میشه یهو خدای نکرده ۷ ۸ ریشتر نمیریزه بیرون

زلزله اصلی اومده اینا پس لرزه ن 

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻

من فقط اولیشو فهمیدم ..وحشتناک بود😦😦

تاعشقم پشتمه💋💋دنیاتومشتمه✊✊........عزیزم میدونم ک خدا ب این زودی ماروهم ماماوبابا میکنه👦💏👪        دلخوشی ینی::پدرومادر بشی ولذت عشق رو با نگاه کردن ب نینی بچشی😢😢😢
1474
گلم این ۳ ریشتر ۲ ریشترا خیلی خوبن  انرژی زمین تخلیه میشه یهو خدای نکرده ۷ ۸ ریشتر نمیریزه بیر ...

اره واقعا خدارو شکر ریز ریز داره تخلیه میشه 

هلنایِ نازم هدیه ولنتاینیِ مامان💜تو تک چراغ دنیای منی...🌞 خانه ام، قلبم، چشمانم از نور وجود تو روشن اند ...😍 ناز دخترم تو زیباترین نغمه عاشقانه منی ❤            خیلیا امضامو میخونن این فکرو میکنن که روز ولنتاین اقدام کردیم واسه همین مجبور شدم اینو بگم که روز ولنتاین سز شدم دخترم ولنتاین دنیا اومده ... روز ولنتاین اقدام نکردیم دیگه نپرسین مرسی اه   
من تبریزم😣

الهی عزیزم نمیتونم الکی بگم نترس چون واقعا ترس داره دو سال پیش ک تهران اومد ما تا پنج صب بیرون بودیم از ترس درکت میکنم توکل بخدا ایشاالله بخیر میگذره فقط سوره زلزله بخون و کف دستتو بذار رو زمین سوره حمد رو بخون و از خدا بخاه ب حرمت این سوره ب زمین ارامش بده من از پیارسال هر شب کارم اینه 

زندگیم دخترام 😍
گلم این ۳ ریشتر ۲ ریشترا خیلی خوبن  انرژی زمین تخلیه میشه یهو خدای نکرده ۷ ۸ ریشتر نمیریزه بیر ...

شما نترس بخواب،کانون جای دیگه س

نگران پدرمادرتون نباش

آرزوهاتوبغل کن  تاخداهست زندگی هست  
1508