1472
1459

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1473

وای ترکمنچای ک رو ویبره اس😓

دوستای خوب نی نی سایتیم😍 امیدوارم هر جا هستین در هر کجا ازین نقطه خاکی دلتون شاد باشه و بهترین ها سهم دلتون باشه🥀 هر اومدنی یه رفتنی داره الانم وقت رفتن منه 🙂 خواستم از همتون خداحافظی کنم و اگه کسی از دست من ناراحت و دلخور شده تو این مدت یا دلش شکسته 🌷🌷 از همینجا ازش عذرخواهی میکنم🤗  در پناه خدا باشید دوست شما nilay_👋
1449

گلم این ۳ ریشتر ۲ ریشترا خیلی خوبن 

انرژی زمین تخلیه میشه یهو خدای نکرده ۷ ۸ ریشتر نمیریزه بیرون

زلزله اصلی اومده اینا پس لرزه ن 

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
1474
گلم این ۳ ریشتر ۲ ریشترا خیلی خوبن  انرژی زمین تخلیه میشه یهو خدای نکرده ۷ ۸ ریشتر نمیریزه بیر ...

اره واقعا خدارو شکر ریز ریز داره تخلیه میشه 

هلنایِ نازم هدیه ولنتاینیِ مامان💜تو تک چراغ دنیای منی...🌞 خانه ام، قلبم، چشمانم از نور وجود تو روشن اند ...😍 ناز دخترم تو زیباترین نغمه عاشقانه منی ❤            خیلیا امضامو میخونن این فکرو میکنن که روز ولنتاین اقدام کردیم واسه همین مجبور شدم اینو بگم که روز ولنتاین سز شدم دخترم ولنتاین دنیا اومده ... روز ولنتاین اقدام نکردیم دیگه نپرسین مرسی اه   
من تبریزم😣

الهی عزیزم نمیتونم الکی بگم نترس چون واقعا ترس داره دو سال پیش ک تهران اومد ما تا پنج صب بیرون بودیم از ترس درکت میکنم توکل بخدا ایشاالله بخیر میگذره فقط سوره زلزله بخون و کف دستتو بذار رو زمین سوره حمد رو بخون و از خدا بخاه ب حرمت این سوره ب زمین ارامش بده من از پیارسال هر شب کارم اینه 

زندگیم دخترام 😍
گلم این ۳ ریشتر ۲ ریشترا خیلی خوبن  انرژی زمین تخلیه میشه یهو خدای نکرده ۷ ۸ ریشتر نمیریزه بیر ...

شما نترس بخواب،کانون جای دیگه س

نگران پدرمادرتون نباش

آرزوهاتوبغل کن  تاخداهست زندگی هست  
1331