1464
1482
عنوان

بچهاتبریز زلزله اومد کیافهمبدن؟

377 بازدید | 73 پست

من خیلی میترسم شمادر چه حالین؟

خدایا خودت که از حال دلم باخبری میبینی که دارم عذاب میکشم لطفا ی معجزه کن تا بتونیم خونه دارشیم خسته شدم از این وضعیت .

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

من ارومیه دستم داره میلرزه ری... به خودم  وای خدا از ترس نشستم بالا سر دخترم😭😭😭😭😭

هلنایِ نازم هدیه ولنتاینیِ مامان💜تو تک چراغ دنیای منی...🌞 خانه ام، قلبم، چشمانم از نور وجود تو روشن اند ...😍 ناز دخترم تو زیباترین نغمه عاشقانه منی ❤            خیلیا امضامو میخونن این فکرو میکنن که روز ولنتاین اقدام کردیم واسه همین مجبور شدم اینو بگم که روز ولنتاین سز شدم دخترم ولنتاین دنیا اومده ... روز ولنتاین اقدام نکردیم دیگه نپرسین مرسی اه   
1473
1485
1474
من فهمیدم خیلی بد بوود 

وای من نشسته بودم قشنگ منو تو جام هل داد بغل خونه یه صدایی داد از ترس دارم میلرزم 😭😭😭😭

هلنایِ نازم هدیه ولنتاینیِ مامان💜تو تک چراغ دنیای منی...🌞 خانه ام، قلبم، چشمانم از نور وجود تو روشن اند ...😍 ناز دخترم تو زیباترین نغمه عاشقانه منی ❤            خیلیا امضامو میخونن این فکرو میکنن که روز ولنتاین اقدام کردیم واسه همین مجبور شدم اینو بگم که روز ولنتاین سز شدم دخترم ولنتاین دنیا اومده ... روز ولنتاین اقدام نکردیم دیگه نپرسین مرسی اه   
تاپیک اونور میگفتن انزلی اینام لرزیده :/

کل ایران لرزیده یعنی ؟  چه جوریاس ؟   

وزن اولیه ۷۰      هدف اول  ۶۵    هدف دوم ۶۰    الانم  ۶۵ کیلوام    به هدف اولم رسیدم    من میتونم   
1508