2726

بچه ها من کارم بدلیجاته 

فروش اینترنتی داشتم الان میخوام کارمو جمع کنم برام نمیصرفه 

یه تعدادی گردنبند اسم دارم 

به قیمت خرید میدم با زنجیرش هر کس خواست بیاد ت ل گ رام به ایدی زیر ادرس بده براش پست میکنم 

رنگشون ثابته ضد حساسیته جنس استیل درجه یک 

یکی دو نمونه شو میذارم 

ببینید 

آیدی من ava9095@

آرزویی کن گوش های خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه... شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه خدا باشد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کوثر 

بچه ها به خدا اینا 40فروشه 

من فارسی ها رو با زنجیرش میدم 25 قیمت خریدم

لاتینهارو میدم 20 با زنجیر 

آرزویی کن گوش های خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه... شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه خدا باشد...
محمد لاتین داری قیمت بده طفا

ندارم جز کارهای حراجم 

محمد رضا لاتین دارم

ولی میتونم برات تهیه کنم اما به قیمت اینا نیست یه کم بالاتر میشه خواستی به ایدیم پیام بده 

پرستو یا مهدی نداری؟یا سینا؟

چرا عزیزم 

مهدی لاتین دارم 

تو ت ل گ رام پیام بده 

بهزاد هم داری؟

بهزاد لاتین میخوای؟؟

25ت 

برات سفارش میدم

اهل کجا هستی محمد لاتین داری عکس و قیمت بده لطفاً

محمد لاتین موجود ندارم برات سفارش میدم 

25ت با زنجیر 

بچه ها اگر شانستون اسمهایی که میخواین موجود داشته باشم جز حراجیها میشه 

لاتین 20ت

فارسی25ت 

اگر نداشته باشم و باز بخواین براتون سفارش میدم بسازن 

لاتین در میاد 25ت

فارسی 35ت

هر اسمی میخواین تو ایدی بهم بگین 

مثلا سام فارسی دارم

شبنم فارسی دارم

ملیکا فارسی

مینا لاتین

مهدی لاتین

نفیسه لاتین

آریا لاتین

بیتا لاتین

کوثر فارسی

سیما فارسی

سحر فارسی و رنگ سفید 

مادر فارسی رنگ سفید 

رضا فارسی

و...

ماکان داری 

ندارم جز اسامی کمه لاتین میخوای برات سفارش ساخت میتونم بدم 

2706