2733
2734
عنوان

باشوهرم دعوام شد ...

309 بازدید | 19 پست

سر اینکه اقا میخواد بره با بزرگترین دشمن زندگیمون مراسم اشتی کنون 😏بهش چیزی میگی برمیخوره که ما مردیم با زنا فرق داریم 

تا چند وقت پیش حرفش میشد میگفت نمیخوام اسمشو بشنوم و اما الان 

بعد دعوام گفت دارم تحملت میکنم 

منم گفتم تحمل نکن میرم خونه بابام دیر نشده دوست ندارم جایی باشم که کسی و ناراحت کنم 

گفت خیلی داری حرفای کثیف میزنی 

گفت خیلی بچه ای منم گفتم برو یه بزرگشو بگیر به من چه اصن برو اشتی کن 

الانم قهر رفته 😏اصن نمیدونم چرا اینطوری شدم هم من هم اون همش بحث همش سر هیچ و‌پوچ دعوا 

خسته شدمممم

چیکار کنم منم ادمم عصبی میشم 

میدونین چقد سر همین ادما من گریه کردم چقدر خودش منو اذیت کرده سر اینا الان عزیز شدن براش 

ادم زورش میاد خیلیییییی 

هرچقدرم اوضاع سخت باشه عاشقانه میخوامت ❤️همه تاپیکام زندگی و حرفای نگفته امه که فقط اینجا میتونم بگم 🌹☺️

مگه طرف دعواشون شما بودین یعنی منظورم اینکه بخاطر شما دعوا پیش اومده

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره منم تو‌دعوا بودم اصلا فامیلیم کلا 

هم ابرومونو برد هم پولمونو 

دوساله اما الان اقا دلش اشتی میخواد

هرچقدرم اوضاع سخت باشه عاشقانه میخوامت ❤️همه تاپیکام زندگی و حرفای نگفته امه که فقط اینجا میتونم بگم 🌹☺️

انموقع وقتی چیزی نمیگفتم میگفت چرا طرف منم نگرفتی 

2738
انموقع وقتی چیزی نمیگفتم میگفت چرا طرف منم نگرفتی 

شاید آشتی کنه واسه اعصاب شماهم بهتر باشه

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
اگر اعضای خانوادش هستن که کار درستی میکنه دوباره رابطه برقرار میکنه. اما اگر دوست و اشناست که نباید ...

نه دوسته و اشناست

ما هم دعوا کردیم بچمو بردم بهداشت وزنش اضافه نشده کلی باهام دعوا کرد که چرا ب بچه رسیدگی نمیکنی

اه بدم مياد بگو بيا تو رسيدگي كن ببينم چيكار ميكني فقط بلدن زر بيخود بزنن😠

اللهم ارزقنا توفیق الشهاده فی سبیلک خدایا ما را پاکیزه بپذیر🙏
2706