1472
1411

من چقد میخوره باشم؟

+خوش به حالت-چرا؟+همیشه میخندی-شبامم دیدی؟! +نه-از روزامم بیشتر میخندم😂 کلا اسکلم😐😁عزیزم به جای اینکه بیای با من دعوا کنی لحنت بده،لحنی که باهش متنو مبیخونی تغییر بده😂😐من حواسمو جمع میکنم لحنم بد نباشه شما هم لطفا حواستو جمع کن با لحن بد نخونی که فک کنی من قصد بی احترامی دارم🙂ترتر خانومشونم😎( اسم واقعیم ترنم نیست همینطوری زدم قبول کرد)

منم که مشخصه🤪

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نظر من،نظر منه من شمارو اجبار نمیکنم نظرمو قبول کنید قرار هم نیست با توهین و بی ادبی شما نظرمو عوض کنم اگر دلیل منطقی دارید و میتونید به دور از توهین و تندی و...، متمدنانه گفت و گو کنید خوشحال میشم باهاتون هم صحبت بشم اما اگر قراره توهین، تندی، قضاوت، مسخره کنید یا اصل حرفمو نفهمیده باشید با یه "باشه" به بحث خاتمه میدم که نه اعصاب من خورد بشه نه شما☺️خواهشمندیم در صورت داشتن اعصاب کافی و لحن مودبانه و در صورت متوجه شدن کامنتم ریپلای بفرمایید😉والا این دو روز دنیا ارزش اعصاب خوردی تو نی نی سایتو دیگه نداره👎🏻

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1473
1444

من🙋‍♀️

میشه واسه آرامشه دلم یدونه صلوات بفرستی...؟؟؟❤😍                                                                                                  *لطفا لایکم نکنید...                                           *اینجا مجازیست ومن شمارو نمیشناسم،پس ببخشید از اینکه نمیتونم درخواسته دوستیه شمارو قبول کنم.
1474
1331