2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فشار خون اره ولی دیابت رو نمیدونم ولی درکل سزارین خیلیییییی بهتره خیلییی

چرا.من خودم طبیعی دوس دارم.ولی شنیدم دیابت بارداری سز میکنن.اما دکترم گفته چند روز دیگه بستری شم بیمارستان با دارو دردامو شروع کنه طبیعی گفته.

چرا.من خودم طبیعی دوس دارم.ولی شنیدم دیابت بارداری سز میکنن.اما دکترم گفته چند روز دیگه بستری شم بیم ...

زایمان اولته؟درد طبیعی رو نکشیدی ک دوسش،داری ؟دیابت رو سزارین نمیکنن اگ بچه چهارکیلو ب پایین باشه

خدایا مواظب عشقم ودخترم باش....
از عوارض سز میترسم

چه عوارضی؟

خدایی من سزارین کردم ینی انقدددد ک راضی ام حد نداره خداخیر بده دکترمو عالی بود دستش ن کمردردی ن سردردی زود سرپا شدم جای عملمم نموند

ولی شبی ک بستری بودم بیمارستان کیسه ابم ترکید انقباضم شروع شد دهانه رحمم باز نشدها ولی ازدرد انقباضا مردم و زنده شدم 

خدایا مواظب عشقم ودخترم باش....
چه عوارضی؟ خدایی من سزارین کردم ینی انقدددد ک راضی ام حد نداره خداخیر بده دکترمو عالی بود دستش ن ...

نمیدونم واله هرچی خدا بخاد.دکترم که گفته چون دیابت بارداری دارم هفته 38 بستری شم که با دارو دردامو شروع کنه.طبیعی زایمان کنم.گفت تا 40 هفته نمیشه صبر کرد.

2706