2410
2553
عنوان

بچه ها داروی اشتباهی دادم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 505 بازدید | 43 پست
عزیزم چیزی نمیشه تازه ازیترو رو خیلی دکترا دوز اول رو دوبرابر تعیین میکنن ک ب ویروس ها شوک وارد بشه ...

خیلی ممنون انشاالله چیزی نمیشه😢😢

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

۶سالشه ۱۹کیلو یه قاشق مربا خورب

اووووووه حالا کم هم دادی بابا.نگران نباش.انقدر متاسفانه بدون ویزیت خودسرانه آنتی بیوتیکهای قوی تر از آزیترومایسین میدن که.

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
2720
الان دادم تا از گلوش رفت پایبن دیدم عوضی دادم😭😭

نگران نباش مشکلی پیش نمیاد،برامنم زیاد پیش اومده، سه چهار بار دادم،بعددیدم نوشته روزاول سه بار بعدش روزی یبار😊 هیچیم نشد خداروشکر،داروی خطرناکی نیس

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔

فقط میگما الان آزیترو رفته پایین و داره در به در دنبال عفونت میگرده و پیدا نمیکنه.بیچاره نمیدونه کجا بره😅😅😅🤗🤗🤗

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
2714
اووووووه حالا کم هم دادی بابا.نگران نباش.انقدر متاسفانه بدون ویزیت خودسرانه آنتی بیوتیکهای قوی تر از ...

خوبه پس

دکتر گفت ۱۲ سی سی بده 

ندادم خیلی میشد نه؟؟

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍
فقط میگما الان آزیترو رفته پایین و داره در به در دنبال عفونت میگرده و پیدا نمیکنه.بیچاره نمیدونه کجا ...

ساعت ۶دادم یه بار😂

خوبه پس دکتر گفت ۱۲ سی سی بده  ندادم خیلی میشد نه؟؟

آره.ولی ۱۲ سی سی هم میدادی فقط اسهال میشد یه روز بچه

بابا بیخیال بزرگه دیگه انقد بی قراری کردی من فکر کردم نوزاده

😢😭😭اخه تازه داده بودم واسه همون

بچه بچست دبگه  قوربونش برم😢

نترس عزیزم مایعات بده بزار زود دفع کنه نگران نباش

بعد خوردن شربت یه لیوان اب خورد خوابیده الان😐بیدارش کنم بازم بدم؟؟

2706